اگر SEC برنده شکایت علیه Ripple شود…

یک وکیل مشخص کرده است که در صورت پیروزی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در برابر آزمایشگاه‌های ریپل، XRP به عنوان اوراق بهادار اعلام می‌شود، به نظر او محتمل‌ترین نتیجه این خواهد بود. او انتظار دارد که ریپل در صورت پیروزی SEC درخواست تجدید نظر کند و هشدار داد اگر ریپل به SEC ببازد، تا سال‌ها هیچ پولی جمع‌آوری نخواهد شد.

 

وکیل نتیجه احتمالی شکایت SEC در مورد XRP را توضیح می‌دهد

وکیل جان ای دیتون، موسس حقوق کریپتویی و شریک مدیریت شرکت حقوقی دیتون، آنچه را که معتقد است اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در دعوای خود علیه آزمایشگاه ریپل پیروز شود و XRP به عنوان اوراق بهادار اعلام شود، چه اتفاقی خواهد افتاد، بیان کرده است.

 

SEC در دسامبر ۲۰۲۰ از ریپل، مدیر عامل آن برد گارلینگ هاوس و کریس لارسن یکی از بنیانگذاران آن به دلیل فروش ۱.۳ میلیارد دلاری توکن‌های XRP که رگولاتور ادعا کرد اوراق بهادار ثبت نشده هستند، شکایت کرد. آنالیسا تورس قاضی منطقه‌ای ایالات متحده بر این پرونده نظارت دارد. تیم Ripple معتقد است که XRP یک اوراق بهادار نیست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا