آیا سکه‌های Terra اوراق بهادار بوده اند یا خیر

یک قاضی در ایالات متحده روز پنجشنبه بررسی کرد که آیا ارزهای دیجیتال ایجاد شده توسط Terraform Labs اوراق بهادار هستند یا خیر. شرکت شکست خورده بلاکچین و موسس آن، Do Kwon، از دادگاه خواسته اند تا پرونده‌ای را که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تشکیل شده بود، مبنی بر کلاهبرداری از سرمایه‌گذارانی که اوراق بهادار ثبت نشده خریده اند را رد کند.

 

قاضی وضعیت دارایی‌های دیجیتال فروخته شده توسط Terraform را در پرونده کلاهبرداری SEC بررسی می‌کند

یک قاضی در نیویورک بررسی کرده است که آیا سکه‌های دیجیتال صادر شده توسط Terraform Labs در طول جلسه رسیدگی به پرونده SEC علیه این شرکت دارایی‌های دیجیتال و هم بنیانگذار و مدیر عامل کره جنوبی آن، Kwon Do-Hyung، معروف به Do Kwon، اوراق بهادار هستند یا خیر.

 

در اوایل سال جاری، رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده، کارآفرین رمزارز و شرکت او را به کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران و فروش میلیاردها دلار دارایی دیجیتالی که کمیسیون آن را اوراق بهادار ثبت نشده می‌داند، متهم کرد.

 

ارزش ارزهای دیجیتال مورد بحث، استیبل کوین terrausd و توکن لونا، در می ۲۰۲۲ سقوط کرد و باعث سقوط اکوسیستم Terraform شد که تأثیر دومینویی در بازارها و فضاهای کریپتو داشت. تخمین زده می‌شود که ۲۰۰,۰۰۰ نفر این سکه‌ها را خریداری کرده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا