بلاکچین هایدرا چین – یک بلاکچین اقتصادی

بلاکچین Hydra Chain

بلاکچین هایدرا چین، یک بلاکچین اثبات سهام است که با مجموعه ای منحصر به فرد از ویژگی های اقتصادی طراحی شده است. این یک مزیت بسیار خوب است زیرا از مکانیسم های تورمی و کاهش تورم برای کارکرد اقتصادی خود استفاده میکند.

علاوه بر اقتصاد منحصر به فرد معرفی شده، برای Hydra Chain، این پروژه همچنین دارای یک مدل تورم ثابت است که برای تحریک فعالان بازار و سهامداران رمزارز طراحی شده است تا به طور کامل به ماهیت غیرمتمرکز پروژه کمک کنند.

Hydra Chain بر اساس نسخه تولیدی بلاکچین منبع باز Qtum طراحی شده است. آن بلاکچین از هسته بیت کوین فورک شده است و یک لایه انتزاعی حساب اضافه شده است که از ماشین مجازی اتریوم (EVM) پشتیبانی میکند.

Hydra Chain از مدل تراکنش معروف UTXO استفاده میکند که توسط بیت کوین استفاده می شود، اما از یک مدل اجماع اثبات سهام هم استفاده میکند. این طرح از پروژه BlackCoin پیاده‌سازی شده است و یک گام تکاملی است که بهترین بیت کوین و اتریوم را ترکیب میکند.

همه اینها بر روی یک بلاکچین اختصاصی ساخته شده است که قادر به حفظ تمرکززدایی و پشتیبانی از اتریوم dApps است و در عین حال به تراکنش های چشمگیر در ثانیه رسیدگی میکند.

 

بلاکچین هایدرا چین چه مشکلی را حل می کند؟

یکی از سخت‌ترین چالش‌ ها در فناوری بلاکچین، تصمیم‌گیری در مورد زمان و چگونگی تغییر اقتصاد از تورمی به تورم‌زدایی است. بلاکچین Hydra Chain از طریق یک مکانیسم منحصر به فرد به این موضوع می پردازد که به موجب آن می تواند تا ۱۰۰% از هزینه های تراکنش های ایجاد شده را در سطح پروتکل بسوزاند و در عین حال پاداش های بلوک ناشی از تورم را نیز حفظ کند.

برخلاف سایر بلاکچین ها، در توکنومیکس هایدرا چین، کل عرضه توکن ها صرفاً یک عدد تصادفی انتخاب شده نیست. بلکه نمایش مستقیمی از اقتصاد و فایده واقعی سیستم است.

در سمت تورمی، بلوک توکن‌ های جدید HYDRA را بکار میبرد و عرضه کل توکن را افزایش میدهد، در حالی که طرف کاهش تورم ۵۰ درصد کارمزد تراکنش‌ ها را میگیرد و آن‌ ها را در سطح پروتکل می‌ سوزاند، بنابراین عرضه کل توکن‌ ها را کاهش میدهد.

این یک نبرد ثابت منحصر به فرد بین نیروهای تورمی و کاهش تورم بلاکچین ایجاد میکند، که اقتصاد قابل پیش بینی را به همراه دارد که برای سهامداران جذاب است زیرا کاهش قیمت توکن ها به دلیل تورم وجود ندارد.

این یک رویکرد مبتنی بر بازار است که از عرضه و تقاضا برای تعیین نقطه عطف بین تورم و کاهش تورم استفاده میکند، بنابراین اقتصاد تطبیقی ​​مبتنی بر استفاده واقعی از نشانه را حفظ میکند.

اکوسیستم با ایجاد ۱۸.۵ میلیون توکن HYDRA در گردش شروع شد، و در مرحله رشد اولیه تورم بلاکچین، نیروی اقتصادی غالب مورد استفاده قرار می‌گیرد، به این معنی که عرضه کل افزایش خواهد یافت. با رشد پذیرش، جنبه تورمی بلاکچین به تدریج با نیروی تورم زدایی ۵۰ درصد از کارمزدهای تراکنش که به طور منظم سوزانده میشود، جبران می شود.

تعادل بین تورم و کاهش تورم از طریق اوراکل قیمت فیات HYDRA حفظ میشود که هزینه‌ های کارمزد بلاکچین را با هزینه فیات ثابت تعیین میکند. این یکی از ویژگی‌ های مهم بلاکچین است که هم مقیاس‌ پذیری و هم قابل پیش‌بینی را امکان‌ پذیر میکند که هر دو برای موفقیت dApps مورد نیاز هستند.

 

Hydra Chain منحصر به فرد است زیرا می تواند از مکانیسم های تورمی به تورم زدایی تغییر کند

 

مکانیسم تورمی و تورم زدایی بلاکچین Hydra Chain

این اوراکل قیمت فیات، به عنوان یک محافظت طبیعی در برابر کاهش قیمت عمل می کند زیرا با مؤلفه گاز سوزی اقتصاد هم افزایی دارد. در صورتی که قیمت به میزان قابل توجهی کاهش یابد، فیات اوراکل برای به روز رسانی هزینه فیات در زمان واقعی وارد عمل می شود. نتیجه نهایی افزایش قابل توجهی در تعداد توکن های HYDRA در حال سوزاندن خواهد بود.

۵۰ درصد دیگر از هزینه‌ های گاز که سوزانده نشده‌اند، به آدرس‌ های کیف پول سازندگان قرارداد های هوشمند که در آن هزینه می‌شود، بی‌ اعتماد است.

به عبارت دیگر، این هزینه ها به سازندگان dApp تعلق می گیرد، که Hydra Chain را به یک اقتصاد اشتراک گذاری منحصر به فرد تبدیل میکند که به توسعه دهندگان برای افزودن به اکوسیستم و تشویق افزایش پذیرش زنجیره پاداش می دهد.

این یک ویژگی منحصر به فرد است که Hydra را نه تنها به عنوان یک زنجیره بالقوه سطح، بلکه به عنوان یک بلاکچین اولیه نظری برای مهاجرت به ویژه برای برنامه های DEX جذاب میکند (زیرا Hydra کاملاً با EVM سازگار است).

تقریباً هر پروژه بلاکچین جدیدی که راه‌اندازی می‌شود، بر عرضه کل آن تأکید میکند، و این فرض را ایجاد میکند که به نوعی کل عرضه توکن یک معیار مجزا است که به خودی خود نشان دهنده ارزش بلاکچین است.

مقایسه‌های زیادی با عرضه کل یک پروژه در مقابل پروژه دیگر انجام شده است که در آن فرض اساسی این است که زنجیره‌ای با عرضه کل کمتر، زنجیره‌ای با توکن ارزشمندتر است.

 

آیا بر عرضه کل یک کوین تاکید زیادی شده است؟

بر اساس این فرض، و با توجه به روندی که پروژه‌ها چنین تاکیدی بر عرضه کل خود دارند، به نظر میرسد که مفهوم عرضه کل در حال حاضر بیش از هر چیز دیگری مانند یک ابزار بازاریابی استفاده میشود. قابل درک است که همه چیز به این شکل تکامل یافته است.

بیت کوین اولین بلاکچینی بود که ایجاد شد و استفاده آن از مجموع عرضه ۲۱ میلیون بیت کوین به منظور حفظ وضعیت کاهش تورم و ایجاد تقاضا به خوبی شناخته شده است.

علاوه بر این، افراد تمایل روانی دارند که وقتی یک کالا کمیاب است ارزش بیشتری داشته باشند. کمبود در اقتصاد به شکاف بین منابع محدود و نیازهای تئوریک نامحدود اشاره دارد.

توجه به این نکته مهم است که یکی از اصول کلیدی کمیابی این است که به عنوان یک مفهوم در مورد واحدهایی که به شکل غیرقابل تقسیم هستند اعمال می شود که آنها را برای هدف اصلی خود کاربردی می کند.

بیت کوین همانطور که در سال ۲۰۰۸ توسط ساتوشی ناکاموتو ایجاد شد یک اختراع درخشان بود که کل صنعت بلاک چین چند میلیارد دلاری را ایجاد کرد. با این حال، یک تصور غلط رایج در مورد تفسیر اقتصاد بیت کوین بر اساس نادیده گرفتن چندین عامل حیاتی بیت کوین وجود دارد.

Hydra Chain فراتر از این نگاه می کند و ایدئولوژی خود را بر اساس مفهوم عرضه تنها یکی از ۴ مؤلفه کلیدی در طراحی اقتصادی یک بلاک چین و کمبود توکن ناشی از آن طراحی است.

 

این چهار جزء کلیدی عبارتند از:

شروع عرضه: عرضه به عنوان نقطه شروعی در نظر گرفته می شود که بسته به طراحی، استفاده از زنجیره و مکانیسم های یکپارچه کاهش تورم/تورم در سطح پروتکل می تواند بالا یا پایین برود.

تخریب اقتصاد گره در طول زمان (نسبت به ارزش بازار): این یک عامل مهم است زیرا زیرساخت گره تأثیر اساسی بر کل سیستم دارد. اقتصاد گره تنزل ناپذیر به نابرابری بین ارزش شبکه و امنیت گره منجر می شود که در پایان می تواند منجر به شکست سیستمی شود. تخریب اقتصاد گره باید ۰ یا منفی باشد. اگر مثبت باشد، این بدان معناست که کل سیستم به تناسب امنیتی که از آن پشتیبانی می کند افزایش می یابد.

نرخ تغییر عرضه: مکانیک تغییرناپذیر تعبیه شده در سطح پروتکل که نرخ تغییر را به عنوان بردار عرضه اولیه در طول زمان تعریف می کند. نرخ منفی تغییر به این معنی است که بلاک چین در حال سوختن عرضه کوین است و از این رو دارای یک بردار کاهش تورم به سمت کمبود بالقوه است. نرخ مثبت تغییر به این معنی است که عرضه در وضعیت تورمی قرار دارد.

کارایی اقتصاد معاملاتی: نشان دادن تأثیر معاملات بر طراحی اقتصادی
۴ جزء باید به طور جمعی مورد بررسی قرار گیرند تا تصمیمی آگاهانه در مورد هندسه اقتصادی با تمام خطرات ضمنی و کمبود نظری یک بلاک چین معین گرفته شود.

 

Hydra در Crypto Economy بهبود می یابد

 

Hydra در Crypto Economy بهبود می یابد

زنجیره هایدرا سعی می کند از معایب اقتصادی گذشته وارد شده به اقتصادهای بلاکچین درس بگیرد و از طریق آن یاد بگیرد که هندسه اقتصادی سالم و پویا ایجاد کند نه هندسه ای که در آن نصف شدن عرضه رویدادهای از پیش تعیین شده باشد. به نظر می‌رسد Hydra Chain به موضوع عرضه کل روشی کاملاً جدید و منحصر به فرد است. رویدادهای نصف شدن منجر به حدس و گمان های عظیم قیمت می شود، که Hydra Chain از آن اجتناب می کند.

با Hydra Chain دیگر هیچ نیازی یا ارتباطی با سؤالاتی مانند “نیمه‌وینگ بعدی چه زمانی است” و “قیمت پس از نصف شدن بعدی چه خواهد شد” وجود ندارد. در عوض، کل عرضه سیستم، نمایش مستقیم استفاده واقعی از بلاکچین است.

این به همه وسیله ای منصفانه و شفاف برای تفسیر عرضه کل و رابطه آن با قیمت و حجم معاملات در زنجیره می دهد. و از شر حدس و گمان ناشی از انتقال معیار عرضه کل خلاص می شود.

به روشی که Hydra Chain طراحی شد، پایه پولی اکوسیستم به‌طور کامل توسط بازار تعیین می‌شود، نه اینکه خودسرانه توسط سازندگان بلاک چین تنظیم شود. این طراحی سیستم را در برابر افت شدید قیمت یا تورم افسارگسیخته انعطاف پذیر می کند، زیرا می تواند کارمزد معاملات را به طور موثر دریافت کند و از آنها برای متعادل کردن رشد عرضه استفاده کند.

 

Hydra Chain تورم و کاهش تورم را متعادل می کند

Hydra Chain محافظت در برابر کاهش قیمت‌های ناشی از تورم را فراهم می‌کند و کاهش تورم پایدار اقتصاد معاملاتی را به عنوان یک فرآیند پس‌زمینه ممکن می‌سازد.

HYDRA اقتصاد معدنی ثابت، قابل پیش بینی و جذابی دارد. اگر اقتصاد معاملاتی ضعیف باشد، تورم در مرحله رشد غالب خواهد شد و تا لحظه افزایش فعالیت معاملات، به گره ها یارانه می دهد.
HYDRA تمام هزینه های تراکنش را می سوزاند. اگر اقتصاد مبادله ای قوی باشد، کاهش تورم حاکم خواهد شد، و عرضه در نقطه ای کاهش می یابد و به طور بالقوه پاداش های مخاطره آمیزی که از طریق تورم در مرحله رشد بذر زنجیره حاصل شده است، باز می گردد. در این بین گره ها همیشه درآمد قابل پیش بینی دارند که حداکثر امنیت سرمایه کاربران را تضمین می کند.
Hydra Chain از ترکیبی از هزینه های ثابت فیات از اوراکل قیمت خود و توانایی سوزاندن گاز معاملاتی همراه با نرخ تورم بالا برای ایجاد یک سیستم اقتصادی منحصر به فرد استفاده می کند.

این سیستم همچنین امنیت را با ارائه درآمد سهام بالا و قابل پیش بینی به زیرساخت گره حفظ می کند و در عین حال محافظت قابل توجهی در برابر کاهش قیمت تورمی به دلیل ظرفیت استفاده از اقتصاد معاملاتی به عنوان راهی برای تحریک کاهش تورم ارائه می دهد.

 

اقتصاد سهامداری قدرتمند

همانطور که قبلا ذکر شد، Hydra Chain یک بلاک چین اثبات سهام است. هر کسی می تواند به یک گره کامل در اکوسیستم خود تبدیل شود. تنها چیزی که لازم است مقداری HYDRA برای قرار دادن و چند کلیک ماوس است. سهامداران از طریق پاداش های بلوک پاداش دریافت می کنند و APY بالایی دریافت می کنند. این مکانیک به محافظت از زنجیره در برابر حملات احتمالی ۵۱٪ کمک می کند.

اقتصاد مخفی قدرتمند Hydra Chain سخت در حال کار است.

در اینجا به چند مورد از مزایای استیک اشاره می کنیم:

 • APY یکسان برای همه سهامداران، صرف نظر از مقدار شرط بندی HYDRA.
 • حداقل قدرت محاسباتی مورد نیاز
 • سازگار با محیط زیست.
 • قابل دسترس برای همه
 • عدم تمرکز قوی از طریق صدها گره
 • ۱۰۰ برابر در برابر “حملات ۵۱%” در مقایسه با اسرای جنگی ایمن تر

اقتصاد سهام منحصر به فرد ایجاد شده برای Hydra Chain درآمد ثابتی را برای سهامداران تضمین می کند. هر بلوک یک پاداش بلوک از پیش تعریف شده را به همراه دارد که می تواند از طریق مدیریت توزیع شده زنجیره از طریق پیشنهادات و رای گیری در زنجیره تنظیم شود.

در اکوسیستم زنجیره ی هیدرا، هر چه HYDRA بیشتر باشد، بلاک ها بیشتر استخراج می شوند. هر زمان که تعداد سهامداران کاهش یابد، بازده بلافاصله افزایش می‌یابد، که باعث ایجاد انگیزه برای استقرار گره‌های جدید در اکوسیستم می‌شود. هنگامی که اقتصاد معاملاتی کوچک می شود، این بلوک های پاداش ثابت، گره ها را تشویق می کنند تا شبکه را در حال اجرا نگه دارند. و هنگامی که اقتصاد معاملاتی قدرت خود را افزایش می دهد، کاهش تورم برای حفظ عرضه کمتر آغاز می شود.

 

پاداش بلوک در سیستم از دو منبع می آید

 1. کارمزد معاملات
 2. HYDRA جدید منتشر شده توسط بلاک چین

 

هر دو معیار را می توان از طریق پروتکل حاکمیت غیرمتمرکز مورد استفاده توسط Hydra تنظیم کرد. این اقتصاد تراکنشی جریان درآمدی مبتنی بر دلار را برای سهامداران فراهم می کند (به لطف اوراکل قیمت فیات)، که با افزایش فعالیت معاملاتی یا کاهش قیمت، به طور فزاینده ای غالب می شود. علاوه بر این، پاداش‌های مبتنی بر تورم، جریان درآمدی مبتنی بر توکن‌های HYDRA ایجاد می‌کنند، و این جریان درآمدی زمانی که فعالیت معاملاتی کاهش می‌یابد، یا زمانی که قیمت توکن افزایش می‌یابد، غالب‌تر می‌شود.

 

پاداش های بلوکی( اقتصاد معاملاتی)

 

پاداش های بلوکی (اقتصاد معاملاتی)

هر تراکنش در زنجیره هایدرا با کارمزد تراکنش همراه است. کارمزد تراکنش را می توان از طریق رأی جامعه تغییر داد، که به اقتصاد تراکنش اجازه می دهد تا توسط جامعه شبکه و دارندگان HYDRA هدایت شود.

جوایز بلوک HYDRA ضرب شده: Minted HYDRA با پاداش دادن به گره‌های کامل با توکن‌های جدید HYDRA، لایه دوم درآمد را فراهم می‌کند. این بدان معناست که حتی زمانی که هیچ تراکنشی در زنجیره انجام نمی شود (بسیار بعید است)، سهامداران همچنان می توانند روی دریافت یک APY جذاب حساب کنند.

 

حکومت هایدرا

حتی در طول تاریخ کوتاه بلاکچین، مواقعی وجود داشته است که هارد فورک ها آنطور که در نظر گرفته شده بود کار نمی کردند، یا زمانی که جوامع به دلیل دیدگاه های مختلف در مورد تغییرات پیشنهادی از هم جدا شدند. این نوع رویدادها خطرات قابل توجهی برای زنجیره بلوکی ایجاد می‌کنند و در صورت جدی بودن می‌توانند باعث آسیب یا حتی پایان دادن به پروژه شوند. Hydra Chain با استفاده از یک پروتکل مدیریت غیرمتمرکز که برای انطباق با انواع سناریوها به شیوه ای بی ضرر و سازنده طراحی شده است، با این خطر مبارزه می کند.

تعدادی از تنظیمات بلاکچین وجود دارد که توسط دارندگان توکن HYDRA برای رای دادن باز هستند. این اجازه می دهد تا انواع تنظیمات بلاک چین را هر زمان که لازم باشد، «در حال پرواز» تغییر دهید. این مکانیسم به Hydra Chain انعطاف‌پذیری بیشتری میدهد و اجازه میدهد تا جامعه در فرآیند توافق به جای تقسیم، هدایت شود.

تنظیماتی که می توان به آنها رأی داد عبارتند از:

 • افزودن ادمین‌های جدید (اینها می‌توانند رأی‌گیری جدید را آغاز کنند)
 • حذف ادمین ها
 • تغییر محدودیت گاز در هر کیلوبایت (لایه UTXO)
 • تغییر نرخ گاز/فیات (گاز لایه EVM)
 • تغییر اندازه بلوک
 • اصلاح اقتصاد معاملاتی (بازپرداخت به سازندگان توکن با محدوده ۰٪ – ۵۰٪)
 • تغییر نرخ رایت پروتکل (محدوده ۰٪ – ۵۰٪)
 • اصلاح نرخ تورم پروتکل (محدوده ۰٪ – ۲۵٪)

پیشنهادها می توانند توسط ادمین ها در مجموعه ای از محدودیت های از پیش تعریف شده ارائه شوند. رای گیری با ارسال توکن های HYDRA به یک قرارداد هوشمند انجام می شود که نتیجه مطلوب را به همراه دارد. قرارداد هوشمندی که تا پایان دوره رای گیری بیشترین توکن را دریافت می کند، نتیجه رای را تعیین می کند. پس از اتمام رای‌گیری، تمام کوین های مورد استفاده در رای‌گیری سوزانده می‌شوند، بنابراین اختلافاتی که تعداد زیادی رای را به خود جذب می‌کنند، به رویدادهای سودمند برای اکوسیستم تبدیل می‌شوند.

 

تیم هایدرا

 

تیم هایدرا

نیکولا الکساندروف مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران زنجیره ی Hydra است. او همچنین مدیرعامل LockTrip.com است، یک پروژه مسافرتی پیشرو در بلاک چین با ۲.۱ میلیون هتل یکپارچه در بیش از ۱۹۰ کشور از طریق قرارداد با ۱۵ تا از بزرگترین تامین کنندگان سفر در جهان. قبل از آن، او هفت سال تجربه در تجارت الگوریتمی با فرکانس بالا در بازارهای جهانی با نقدینگی بالا به دست آورد. او همچنین یکی از بنیانگذاران صرافی بیت کوین بود که در سال ۲۰۱۱ یکی از اولین صرافی ها در جهان بود که به رتبه سوم در حجم جهانی رسید.

هریستو تنچف یکی دیگر از بنیانگذاران Hydra Chain است و همچنین یکی از بنیانگذاران LockTrip.com و صرافی Bitcoin7 بود. علاوه بر این، او همچنین بنیانگذار xs-software.com، یکی از موفق ترین شرکت های بازی در اروپا با بیش از ۵۰ میلیون بازیکن ثبت شده در سراسر جهان بود. او که یک کارآفرین سریالی بود، همچنین Softuni.bg را تأسیس کرد، یک مرکز آموزشی نوآورانه فناوری اطلاعات با بیش از ۱۰۰۰۰۰ دانشجوی مهندسی نرم افزار در طول تاریخ سه ساله خود، همچنین پیشگام آموزش بلاک چین در بلغارستان بود.

 

توکن HYDRA

توکن HYDRA درست پس از شروع سال ۲۰۲۱ با قیمت ۱.۶۹ دلار عرضه شد و در چند هفته اول در محدوده ۱.۵۰ تا ۲.۰۰ دلار باقی ماند. در فوریه ۲۰۲۱ قیمت شروع به صعود کرد و در پایان فوریه توکن های HYDRA بالای ۸ دلار معامله می شدند.

قیمت در مارس ۲۰۲۱ افزایش چشمگیری داشت زیرا کل بازار ارزهای دیجیتال در یک رالی بزرگ صعودی قرار داشت و تا ۴ آوریل ۲۰۲۱ این توکن به بالاترین حد خود یعنی ۴۸.۶۶ دلار رسید. البته نوسانات در مورد ارزهای رمزپایه هرگز دور از دسترس نیست و دو هفته پس از رسیدن به بالاترین حد خود، توکن HYDRA بیش از ۶۰ درصد کاهش یافت و به ۱۸.۶۹ دلار رسید.

 

Airdrop به انجمن

هنگامی که در ابتدا در سال ۲۰۱۸ تصور شد، Hydra Chain قرار بود جزء بلاک چین LockTrip باشد. تنها بعداً بود که توسعه دهندگان تصمیم گرفتند آن را حذف کنند و آن را به عنوان یک پروژه مستقل از LockTrip ایجاد کنند.

نکته مثبت این است که Hydra Chain به عنوان یک بلاک چین با دیدگاه استفاده عملی توسط یک توسعه دهنده dApp طراحی و توسعه داده شد. این چشم انداز به همین دلیل است که تمرکز پروژه بر محدودیت های اقتصادی بحرانی بلاک چین های موجود است.

تصمیم برای انتقال Hydra Chain به یک پروژه مستقل از یک رای جامعه گرفته شد زیرا جامعه LockTrip می‌دید که Hydra Chain دارای قابلیت‌های اقتصادی و فنی منحصربه‌فردی است و پتانسیل بسیار زیادی برای چسباندن آن به LockTrip دارد.

در این راستا، پروژه زنجیره Hydra توسط تیم توسعه LockTrip تامین مالی و توسعه یافته است. به همین دلیل توزیع توکن های HYDRA در ابتدا به دارندگان توکن LOC متناسب با مقداری که دارند انجام می شود. این یک فرآیند ۱۲ ماهه تدریجی است که شامل مکانیسم های متعددی برای جلوگیری از حدس و گمان است.

در حال حاضر توزیع در فاز ۳ است که فاز اولیه از نظر توزیع HYDRA است. در طول ۵۰ هفته، توکن‌های HYDRA به‌صورت هفتگی برای دارندگان LOC ارسال می‌شوند، با ۱.۳٪ از کل مقدار هوا در هر هفته و یک عکس فوری جدید هر ماه برای تعیین مقادیر مناسب Airdrop گرفته می‌شود.

به عنوان مثال، کاربری که دارای ۱۰۰۰۰ توکن LOC در زمان عکس فوری هفتگی است، ۱۰۰۰۰ HYDRA x 0.013 = 130 HYDRA برای آن هفته خاص دریافت خواهد کرد. و این روند در مجموع ۵۰ هفته تکرار خواهد شد. اولین عکس فوری در ۱ آوریل ۲۰۲۱ گرفته شد.

تورم در این دوره به‌عنوان وسیله‌ای برای تشویق دارندگان HYDRA برای به اشتراک گذاشتن توکن‌های خود بسیار بالاتر تعیین می‌شود. فرض بر این است که با پیشرفت Airdrop، قدرت سرمایه گذاری جامعه افزایش می یابد و به آنها اجازه می دهد تا به تدریج شبکه را از گره های شرکت تصاحب کنند.

این گونه است که گذار به تمرکززدایی کامل آشکار خواهد شد. Airdrop اطمینان حاصل می کند که پیدایش HYDRA از جامعه ای که آن را ایجاد کرده است، منشا می گیرد.

 

نتیجه

Hydra Chain یک بلاک چین کاملاً بدون مجوز، منبع باز و غیرمتمرکز اثبات سهام است که از ترکیبی از بهترین ویژگی های بیت کوین، اتریوم و Qtum ایجاد شده است. این ویژگی‌ها را یکپارچه می‌کند و یک لایه اقتصادی منحصربه‌فرد را در بالا اضافه می‌کند که بر ارائه درآمد ثابت و تضمین شده به دارندگان HYDRA در هر دو دلار و HYDRA متمرکز است.

بدیهی است که برای بلاکچین خیلی زود است، با توکن هایی که اخیراً منتشر شده اند و نیروهای تورمی قوی در روزهای اولیه بلاکچین. این به توکن یک APY شگفت‌انگیز نزدیک به ۳۰۰% در زمان نگارش داده است. با این اوصاف، قیمت توکن نیز در سال ۲۰۲۱ کاملاً نوسان بوده و از پایین ترین قیمت ۱.۶۹ دلار تا بالاترین ۴۸.۶۶ دلار متغیر است.

به طور کلی Hydra Chain یک توکنومیک جذاب را ارائه می دهد، که هر دو نیروی تورمی و کاهش تورم را که توسط بازار تعیین می شود، ترکیب می کند. انتظار می رود که این یک اقتصاد مشترک بسیار قوی را فراهم کند که همه طرف ها بتوانند از آن منصفانه بهره مند شوند.

برای یادگیری مطالب بیشتر در حوزه بلاکچین پیشنهاد میکنم حتما به بخش “آموزش بلاکچین” سایت سری بزنید.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا