اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

Huobi تاییدیه نظارتی استرالیا را دریافت کرد

کشور بعدی که گروه Huobi برای ارائه خدمات ارزهای رمزنگاری شده در آن مجوز قانونی دریافت کرد، استرالیا است. گزارش‌ها حاکی از آن است که تنظیم‌کننده‌های مالی استرالیا به یکی از پلتفرم‌های پیشرو ارزهای دیجیتال، Huobi Group، برای ثبت نام به عنوان صرافی ارائه‌دهنده ارز دیجیتال در این کشور، چراغ سبز نشان دادند. این آخرین مرحله توسعه شرکت و اولین قدم در استرالیا است.

 

ورود Huobi به استرالیا

Huobi که در چین تأسیس شد، به دلیل موضع نامطلوب علیه صنعت کریپتو در پرجمعیت ترین کشور جهان، مجبور شد عملیات خود را به خارج از کشور منتقل کند. دفتر مرکزی آن در کشورهای متعددی است، در حالی که پایگاه اصلی آن در سیشل است.

 

بر اساس پوشش اخیر، مجوز نظارتی مرکز تحلیل و گزارش تراکنش های استرالیا (AUSTRAC)، Huobi Global را قادر ساخت تا خدمات ارزهای دیجیتال را به مصرف کنندگان محلی ارائه دهد. آنها می توانند از این پلت فرم برای خرید و فروش دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین و اتر به دلار استرالیا استفاده کنند.

 

در مرحله بعدی، Huobi قصد دارد خدمات OTC را ارائه دهد. لیلی ژانگ، مدیر مالی شرکت، درباره این حرکت اظهار نظر کرد:

ما همیشه امنیت و رعایت قوانین را بالاترین اولویت خود قرار داده‌ایم، زیرا معتقدیم تنها تحت این اصل می‌توانیم در کنار صنعت رشد کنیم تا خدمات حرفه‌ای و ایمن را به کاربران خود ارائه دهیم.

 

در طول سال‌ها، Huobi تأییدیه نظارتی را در طیف وسیعی از کشورها از جمله ژاپن، کره جنوبی، ایالات متحده آمریکا و هنگ کنگ دریافت کرد. این شرکت در نوامبر سال گذشته، به دلیل موضع دوستدار ارزهای دیجیتال ناظران محلی، عملیات معاملاتی خود را به جبل الطارق منتقل کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا