اقدامات Huobi HK در هنگ کنگ

در ۲۹ می، Huobi HK پس از اجرای سیستم مجوز مبادلات کریپتویی جدید هنگ کنگ، گسترش خدمات خود را اعلام کرد. این پلتفرم اکنون به مشتریان خرده‌فروشی و سازمانی در هنگ کنگ خدمات اسپات و نگهبانی ارائه می‌کند. به‌روزرسانی Huobi اندکی پس از اینکه Huobi Global با موانع نظارتی در مالزی مواجه شد، جایی که مقامات عملیات پلتفرم معاملاتی کریپتو خود را بدون مجوز مناسب ممنوع کردند، ارائه شد.

 

Huobi HK تجارت اسپات و خدمات مدیریت شده را در هنگ کنگ راه‌اندازی می‌کند

بازوی تجاری هیوبی گلوبال در هنگ کنگ، Huobi HK، اعلام کرده است که خدمات معاملات اسپات و راه‌حل‌های نگهداری را به تاجران خرده‌فروشی و حرفه‌ای ارائه می‌دهد. رژیم مجوز جدید هنگ کنگ در ماه می با کمک جولیا لئونگ، مدیر عامل کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) راه‌اندازی شد.

 

لئونگ در پایان ماه آپریل گفت که این تلاش می‌تواند هنگ کنگ را برای سرمایه بین‌المللی و سرزمین اصلی جذاب‌تر و رقابتی‌تر کند. پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو توسط کارگروه فین‌تک رگولاتور تنظیم می‌شوند. SFC با تنظیم‌کننده‌های بین‌المللی از مناطق دیگر همکاری می‌کند تا استانداردهای پایه را برای تنظیم تبادلات دارایی مجازی متمرکز برای پذیرش در بازارهای اصلی تنظیم کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا