آموزش صرافی‌هاآموزش کیف‌ پول

آموزش انتقال ADA از صرافی Binance و Coinbase به کیف پول Daedalus

معرفی کیف پول Daedalus

Daedalus به طور گسترده یکی از امن ترین کیف پول ها برای ذخیره‌سازی Cardano (ADA) در نظر گرفته می شود. می‌توانید Daedalus را به‌عنوان یک کیف پول متن‌باز، چند پلتفرمی تعریف کنید.

کل فرآیند انتقال ADA از صرافی شما باید تقریباً ساده باشد و در عرض ۵-۱۰ دقیقه انجام شود. ما تصمیم گرفتیم از Binance به عنوان مثال استفاده کنیم زیرا این یکی از محبوب ترین پلتفرم های معاملات ارزهای دیجیتال است که می توانید ADA را خریداری کرده و به راحتی آن را به کیف پول دیگری منتقل کنید.

 

یک حساب کاربری در صرافی ایجاد کنید و آن را تأیید کنید

اول از همه، شما باید یک حساب کاربری در Binance ایجاد کنید و فرآیند تأیید اجباری KYC (مشتری خود را بشناسید) انجام دهید. این یک روش استاندارد است و باید در عرض ۱۰-۱۵ دقیقه انجام شود.

 

فرآیند را در صرافی شروع کنید

بایننس را می توان در دستگاه های iOS، اندروید و لپ تاپ استفاده کرد و برای اهداف این مقاله، نمونه ای از نحوه انتقال ADA از Binance به Daedalus در مرورگرها (دستگاه های لپ تاپ) را به شما نشان می دهیم.

هنگامی که یک حساب کاربری در Binance ایجاد کردید، آن را تأیید کردید و تعداد کوین ADA مورد نظر را خریداری کنید، روی کیف پول در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و سپس روی دکمه “fiat and spot” کلیک کنید.

 

هنگامی که یک حساب کاربری در Binance ایجاد کردید، آن را تأیید کردید و یک سکه ADA خریداری کردید، روی کیف پول ها در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و سپس روی دکمه "fiat and spot" کلیک کنید.

 

در لیست کوین های خود، ADA را پیدا کنید و سپس روی دکمه “withdraw” در سمت راست کلیک کنید.

 

هنگامی که یک حساب کاربری در Binance ایجاد کردید، آن را تأیید کردید و یک سکه ADA خریداری کردید، روی کیف پول ها در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و سپس روی دکمه "fiat and spot" کلیک کنید.

 

اکنون، برای ادامه این روش باید به کیف پول Daedalus شما برویم.

 

آدرس را در Daedalus ارائه دهید

ما باید آدرس کیف پول Daedalus شما را پیدا کنیم تا بایننس بداند کوین های شما را کجا بفرستد. کیف پول Daedalus خود را باز کنید و روی دکمه «receive» کلیک کنید، همانطور که در زیر نشان داده شده است:

 

ما باید آدرس کیف پول Daedalus شما را پیدا کنیم تا بایننس بداند کوین های شما را کجا بفرستد. کیف پول Daedalus خود را باز کنید و روی دکمه «دریافت» کلیک کنید، همانطور که در زیر نشان داده شده است:

 

آدرس کیف پولی را که می‌خواهید ADA را در آن دریافت کنید، پیدا کنید و روی دکمه اشتراک‌گذاری در سمت راست، مانند تصویر زیر کلیک کنید.

 

آدرس کیف پولی را که می‌خواهید ADA را در آن دریافت کنید، پیدا کنید و روی دکمه اشتراک‌گذاری در سمت راست، مانند تصویر زیر کلیک کنید.

 

یک پاپ آپ جدید ظاهر می شود و شما باید روی دکمه “copy address” کلیک کنید.

 

یک پاپ آپ جدید ظاهر می شود و شما باید روی دکمه "copy address" کلیک کنید.

 

آدرس خود را وارد کنید و مبلغی را که می خواهید ارسال کنید وارد کنید

آدرس خود را در بخش «withdraw» قرار دهید و در زیر آن مقدار ADA را که می‌خواهید به Daedalus منتقل کنید وارد کنید. لطفاً به اسکرین شات زیر نگاهی بیندازید.

 

آدرس خود را در بخش «withdraw به» قرار دهید و در زیر آن مقدار ADA را که می‌خواهید به Daedalus منتقل کنید وارد کنید. لطفاً به اسکرین شات زیر نگاهی بیندازید.

 

هنگامی که مطمئن شدید همه چیز درست است، همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، روی دکمه “withdraw” کلیک کنید.

 

تراکنش را تایید کنید و آن را کامل کنید

برخی از صرافی ها (بایننس یکی از آنهاست) قبل از برداشتن وجوه خود، درخواست تأیید امنیتی می کند. راستی‌آزمایی امنیتی معمولاً از تأیید تلفن، ایمیل یا تأیید گوگل (یا هر ۳ مورد به طور همزمان) تشکیل می‌شود. اطمینان حاصل کنید که هر کد را دریافت کرده و سپس بر روی دکمه “submit” مانند تصویر زیر کلیک کنید.

 

تراکنش را تایید کنید و آن را کامل کنید

 

یک پاپ آپ جدید ظاهر می شود که در آن باید تراکنش را “complete” کنید.

 

یک پاپ آپ جدید ظاهر می شود که در آن باید تراکنش را "complete" کنید.

 

بررسی کنید که آیا در Daedalus وجوه دریافت کرده اید یا خیر

آخرین مرحله انتقال ADA از صرافی به کیف پول Daedalus این است که بررسی کنید آیا کوین را در کیف پول خود دریافت کرده اید یا خیر. برای بررسی آن، بر روی بخش “معاملات” کلیک کنید و بررسی کنید که آیا پیام “Ada received” را مطابق شکل زیر مشاهده می کنید.

 

یک پاپ آپ جدید ظاهر می شود که در آن باید تراکنش را "complete" کنید.

 

اگر این پیام را می بینید – تبریک می گوییم! اکنون کوین ADA را با موفقیت از صرافی خود (در این مورد بایننس) به کیف پول Daedalus خود منتقل کرده اید. همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، کل روش نباید بیش از ۱۰-۱۵ دقیقه طول بکشد.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا