دریافت NFT رایگان – چگونه NFT رایگان کسب کنیم؟

شاید برای شما هم سوال باشد که دریافت NFT رایگان به چه صورت است؟! با ما همراه باشید تا به جواب این سوال برسید. در ابتدا اجازه دهید، کمی در رابطه با NFTها صجبت کنیم، تا بیشتر با آنها آشنا شوید.

اگر می‌خواهید در حوزه NFT ها و تمامی موارد مربوط به آن به یک متخصص تبدیل شوید پیشنهاد می‌شود از مقاله آموزش NFT بازدید نمائید.

 

چگونه NFT رایگان دریافت کنیم؟

NFT ها دسته خاصی از دارایی‌های دیجیتال هستند که انقلابی در عرصه مالکیت دارایی‌های دیجیتال به وجود آورده‌اند، NFT ها بر روی بلاکچین ثبت می‌شوند و مالکیت را برای مالک خود تضمین می‌کنند. همانطور که متوجه هستید ارزش هر بیت کوین با بیت کوین دیگر برابر است اما در مورد NFT ها یک توکن NFT با توکن NFT دیگر برابر نبوده و قابل تعویض نمی‌باشند به همین دلیل به این توکن‌ها غیر مثلی یا Non Fungible Token می‌گویند. 

NFT ها می‌توانند به شکل‌های مختلفی مانند آثار هنری، موسیقی، آیتم‌های درون بازی، املاک، حیوانات مجازی و ویدیو باشند و بر روی بلاکچین ثبت شوند. NFT ها به هنرمندان و خالقان اثر اجازه می‌دهند از هنر خود در یک بازار بین المللی کسب درآمد کنند و کلسکیونرها با NFT ها اشکال جدیدی از مالکیت را تجربه می‌کنند.

جدا از این مسائل NFT ها به خالقان اثر اجازه می‌دهند تا ارزش آثار خود را حفظ کنند و کنترل بهتری در انتشار آثارشان داشته باشند. NFT ها جایگاه خود را در هر عرصه پیدا کرده‌اند و مزایای بسیاری در هر عرصه ایجاد کرده‌اند، برای ورود به عرصه NFT ها نیاز است سرمایه قابل توحهی داشته باشید اما در این مقاله قصد داریم به بررسی دریافت NFT رایگان و جزئیات مربوط به آن بپردازیم پس تا پایان این مقاله جذاب همراه ما باشید.

دریافت رایگان NFT

 

دریافت رایگان NFT

بار‌ها شنیده‌ایم که برخی آثار NFT با قیمت‌های میلیون دلاری یا جند صد هزار دلاری معامله شده‌اند و همین مسائل باعث توجه کاربران بسیاری به این بازار شده است. بسیاری از علاقمندان به NFT ها می‌خواهند کلکسیون خود را داشته باشند اما به هر دلیلی نمی‌توانند هزینه‌های بسیاری برای جمع‌آوری کلکسیون خود پرداخت کنند.

در این مقاله ما می‌خواهیم روش‌هایی را بررسی کنیم که از آن طریق می‌توانید به جمع‌آوری رایگان کلکسیون خود پبردازید و به صورت رایگان NFT های مورد علاقه خود را جمع‌آوری کنید یا حتی از طریق دریافت رایگان NFT به کسب درآمد بپردازید. در ادامه به بررسی تمامی روش‌های دریافت NFT رایگان می‌پردازیم.

 

دریافت رایگان NFT از طریق بازی های NFT

بازی‌های NFT یکی از راه‌های کسب آثار NFT به صورت رایگان است، در این بازی‌ها با طی‌کردن مراحل و ارتقا خود درون بازی به شما پاداش‌هایی داده می‌شود که در دنیای واقعی ارزشمند هستند و معمولا در قالب NFT ارائه می‌شوند، یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای کسب NFT رایگان انجام بازی‌های کسب درآمد یا P2E است.

بسیاری از این بازی‌ها دارای بازار‌های درون بازی نیز هستند که شما می‌توانید از آن طریق به معامله NFT های دریافتی بپردازید و اثر دریافتی خود را به ارز دیجیتال تبدیل کنید یا می‌توانید اثر مورد نظر را در کلکسیون خود نگهداری کنید. درست است که NFT یک بازی شاید اندازه یک NFT از مجموعه CryptoPunk ارزش نداشته باشد اما در حد خودش ارزشمند است و مهم‌تر از همه شما این اثر را به صورت رایگان دریافت کرده‌اید.

دریافت رایگان NFT2

برای بسیاری از افرادی که به حوزه بازی و سرگرمی علاقمند هستند بهترین راه برای کسب درآمد و دریافت NFT رایگان، انجام بازی‌های NFT است، اگر به این حوزه علاقمند هستید پیشنهاد می‌شود از مقاله بازی کن پول در بیار بازدید نمائید.

 

دریافت رایگان NFT از طریق هدیه گرفتن یا Giveaway

بسیاری از پروژه‌های NFT در گروه‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی تشکیل داده‌اند با روش‌های خاص به اعضا خود NFT هدیه می‌دهند. بسیاری از پروژه‌ها با روش‌های خاص به اعضا جامعه خود NFT هدیه می‌دهند تا بتوانند جامعه خود را گسترش دهند و گروه‌های بزرگتری را داشته باشند.

از آنجایی که NFT ها دارایی‌های ارزشمندی هستند دریافت آن‌ها به صورت رایگان و بدون هزینه‌کردن مسئله جذابی خواهد بود زیرا از این طریق می‌‎توانید یک دارایی ارزشمند را بدون هزینه کردن به دست آورید. از سوی دیگر پروژه‌های NFT با هدیه دادن NFT به اعضای خود باعث جلب توجه بازار NFT ها به خود می‌شوند و می‌توانند توجه بیشتری از کاربران را برای معاملات NFT به خود جلب کنند.

دریافت رایگان NFT3

در جامعه پروژه‌های NFT راه‌هایی وجود دارد که از آن طریق می‌توانید هدایای بیشتری دریافت کنید، برای مثال می‌توانید با تبلیغ کردن در مورد آن پروژه یا جذب افراد به سمت پروژه احتمال دریافت جوایز بیشتری دریافت کنید همچنین با انجام این موارد ممکن است در وایت لیست NFT قرار بگیرید، وایست لیست شدن یک قابلیت است که در آن به ویژگی‌هایی دسترسی خواهید داشت که برای سایر اعضا محدود شده است، برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌شود از مقاله وایت لیست NFT بازدید نمائید.

 

دریافت رایگان NFT از طریق ایردراپ

ایردراپ یکی دیگر از روش‌های جذاب دریافت NFT رایگان است، در این روش پروژه‌های NFT به کاربران وفادار خود NFT رایگان واگذار می‌کنند یا آنرا به عنوان پاداش در اختبار کاربران قرار می‌دهند، داشتن یک اثر NFT از یک پروژه بزرگ به صورت رایگان برای هر شخصی جذابیت دارد و قابل توجه است.

هر پروژه شرایط مختلفی برای دریافت NFT رایگان به صورت ایردراپ مشخص می‌کند که با انجام آن موارد می‌توانید NFT را به صورت رایگان دریافت کنید، معمولا هر پروژه به جزئیات و موارد لازم برای دریافت ایردراپ اشاره می‌کنند که از این طریق می‌توانید NFT خود را دریافت کنید.

دریافت رایگان NFT4

لازم به ذکر است در هنگام تلاش برای دریافت ایردراپ به پروژه‌ها توجه داشته باشید زیرا بسیاری از پروژه‌ها به سو استفاده از این طریق می‌پردازند و کلاهبرداری خود را انجام می‌دهند. در این بین برخی مارکت پلیس‌ها نیز وجود دارند که به کاربران خود NFT ایردراپ می‌دهند و برای گرفتن ایردراپ شرایطی از قبیل رفرال کد و معرفی به کاربران دیگر مد نظر قرار می‌دهند.

 

دریافت رایگان NFT از طریق ساخت NFT رایگان

شما می‌توانید با ثبت اثر دیجیتالی خود بر روی بلاکچین یک NFT داشته باشید، همانطور که متوجه هستید برای ثبت یک اثر دیجیتالی بر روی بلاکچین نیاز است تراکنش‌هایی را بر روی آن بلاکچین انجام دهید و هر تراکنش نیازمند پرداخت کارمزد است. اما روش‌هایی وجود دارد که بدون هزینه‌کردن می‌توانید اثر خود را بر روی بلاکچین ثبت کنید و NFT خود را به صورت رایگان داشته باشید.

دریافت رایگان NFT5

با توجه به محبوبیت روزافزون NFT ها در بین کاربران و هنرمندان، بسیاری از بازار‌های NFT روش‌هایی را ابداع کردند تا کاربران و خالقان اثر به صورت رایگان بتوانند اثر خود را به NFT تبدیل کنند و NFT خود را داشته باشند، با این روش‌ها کاربران می‌توانند از هزینه‌های بالای تراکنش و کارمزد فرار کرده و به صورت رایگان اثر NFT خود را ایجاد کنند یا کلکسیون NFT از آثار خود بسازند، بازار هایی مانند OpenSea.io و Rarible از این روش برای ساخت رایگان آثار ارائه داده اند، برای آموزش کامل و بررسی جزئیات مربوط به این روش پیشنهاد می‌شود از مقاله ساخت رایگان NFT وبسایت ما بازدید نمائید.

 

جمع‌بندی

NFT با قابلیت‌هایی که ارائه داده‌اند منجر به فرصت‌های جدید برای سازندگان و هنرمندان شده‌اند و تفکر ما در مورد مالکیت آثار دیجیتال را متحول کرده‌اند، دنیای NFT ها به سرعت در حال پیشرفت است و در چند سال اخیر ارزش کل این بازار با رشد قابل توجهی روبرو شده است. به همین دلیل روز به روز آثار NFT در حال پیشرفت بوده و ارزشمند‌تر می‌شوند.

برای خرید برخی از آثار نیاز است که هزینه‌های بالایی انجام شود اما ما در بالا به روشهایی پرداختیم که هر فرد بدون نیاز به هزینه می‌تواند اثر خود را نسبت به علایقش به صورت رایگان داشته باشد و در کلکسیون خود نگهداری کند یا مجموعه آثار خود را ایجاد کند، امیدواریم با این مقاله به بهترین شکل بتوانید آثار خود را به صورت رایگان به دست آورید و از ماجراجویی خود در دنیای NFT ها لذت ببرید.

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا