شت کوین های جدید را از کجا پیدا کنیم؟

شت کوین های پرطرفدار و جدید را چگونه پیدا کنیم؟

شت کوین های جدید، بله مسئله ای که همه برای رسیدن سریع تر به ثروت به دنبال آن هستند. اینکه بدانید در بین بیش از ۲۰ هزار ارز دیجیتال که در این بازار وجود دارد و روز به روز به تعداد آن افزوده میشود، روی کدامین ارزها سرمایه گذاری بکنید، کار بسیار پیچیده ای است. سرمایه گذاری بر روی شت کوین ها کار بسیار هیجان انگیزی است زیرا میتوانید در عرض چند ساعت به سود های چند برابری برسید در حالی که سود در بازار های مالی یک روی سکه است، در روی دیگر سکه ضرر قرار دارد. همانطور که سرمایه شما میتواند در عرض چند ساعت چندین برابر شود، امکان صفر شدن و از بین رفتن سرمایه شما در عرض چندین دقیقه یا ساعت نیز وجود دارد، این مسئله ای است که در مورد شت کوین ها و سرمایه گذاری بر روی آنها وجود دارد. در ادامه این مقاله ما به بررسی و معرفی چندی روش برای پیدا کردن شت کوین های جدید میپردازیم.

 

شت کوین چیست

همان ارز های دیجتال هستند که هدف خاصی را دنبال نمیکنند و کاملا بی ارزش یا ارزش ناچیزی دارند. در راستای توضیح شت کوین ها میتوان به بی هدف بودن آنها نیز اشاره کرد. بر خلاف اکثر ارزهای دیجیتال که دارای اهداف و گزینه های خاصی هستند و آنها را دنبال میکنند اما شت کوین های دارای اهداف و مسیر مشخصی نیستند. معمولا این ارز ها توسط یک شخص معروف معرفی و تبلیغ میشوند و دارای تعداد توکن های در گردش بالایی هستند.

برای بررسی و اطلاعات کامل در مورد شت کوین ها و موارد مربوط به آن پیشنهاد میشود از مقاله شت کوین چیست؟ + آموزش خرید Shitcoin بازدید نمائید.

 

سرمایه گذاری بر روی شت کوین ها

همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم، مسائل زیادی در مورد سرمایه گذاری بر روی شت کوین ها وجود دارد و شما میتوانید در عرض چند ساعت پس از سرمایه گذاری بر روی شت کوین ها تمام سرمایه خود را از دست بدهید و یا حتی به سود چندین برابری برسید، سرمایه گذاری بر روی شت کوین ها همیشه امکان اسکم شدن را دارد و در تمام مدتی که شما بر روی آن سرمایه گذاری کرده اید امکان صفر شدن پولتان وجود دارد. معمولا مسئله ای که دلیل بر سرمایه گذاری بر روی شت کوین ها میشود، کم بودن Marketcap یا ارزش بازار است.

 

پیدا کردن شت کوین ها

 

اگر بخواهیم با یک مثال این مسئله را برای شما توضیح بدهیم، ارز دیجیتال معتبری را در نظر بگیرید که دارای ۱۰ میلیارد دلار ارزش بازار است، یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین موارد برای افزایش قیمت یک ارز، ارزش بازار آن ارز است زمانی که شما ۵۰ دلار بر روی این ارز سرمایه گذاری کنید، ارزش بازار این ارز باید از ۱۰ میلیارد دلار به ۲۰ میلیارد دلار افزایش پیدا کند تا سرمایه شما تقریبا دو برابر شود و این مسئله نیاز به ورود سرمایه بسیار زیادی به بازار این ارز دیجیتال دارد، از سوی دیگر شت کوینی را در نظر بگیرید با ۱۰ میلیون دلار ارزش بازارکه در ابتدای راه خود قرار دارد، شما ۵۰ دلار بر روی این شت کوین سرمایه گذاری کرده اید، با ورود ۱۰ میلیون دلار دیگر به بازار این شت کوین سرمایه شما دو برابر خواهد شد و مسلما جذب ده میلیون دلار سرمایه، بسیار راحت تر از جذب ده میلیارد دلار خواهد بود.

مثال بالا میتواند ساده‌ترین دلیل جذب سرمایه گذاران بر روی شت کوین ها باشد و اکثر سرمایه گذارانی که قصد سریع تر پولدار شدن را دارند به این ارزها جذب میشوند زیرا همیشه شت کوین ها وعده ده برابری و صد برابری سرمایه شما را میدهند. در ادامه ما به بررسی انواع راه های پیدا کردن شت کوین های جدید با ارزش بازار پایین میپردازیم.

 

روش پیدا کردن شت کوین های جدید

همانطور که میدانید، بهترین محل برای تبلیغ و معرفی یک محصول، شبکه های اجتماعی و وبسایت های معروف آن حوزه میباشد، ارز های دیجتال و شت کوین ها نیز برای معرفی خود به جامعه سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال، از شبکه های اجتماعی و وبسایت های معروف مربوط به این بازار استفاده میکنند تا به جذب سرمایه گذاران بپردازند. در ادامه ما به روش ها و سایت هایی برای پیدا کردن سریعتر شت کوین ها میپردازیم.

 

پیدا کردن شت کوین از سایت ها

در این قسمت به وبسایت هایی میپردازیم که از طریق آنها میتوان ارزهای دیجیتال و شت کوین هایی که به تازگی راه‌اندازی شده اند یا مدت زمان کمی از راه‌اندازی آنها گذشته است را پیدا کنیم.

سایت Coinmarketcap

وبسایت coinmarketcap.com یکی از بزرگترین و معتبر ترین وبسایت هایی است که اکثر سرمایه گذاران و وبسایت های معتبر برای بررسی ارزهای دیجیتال، تاریخچه، قیمت ها و انواع مسائل مربوط ارز های دیجیتال به آن مراجعه میکنند. شما در زمانی که وارد این سایت میشوید کاربرد های بسیار زیادی برای شما قابل مشاهده است که با انتخاب گزینه Recently added میتوانید ارزهای دیجیتالی که به تازگی راه‌اندازی شده اند و یا مدت زمان بسیار کمی از راه‌اندازی آنها گذشته است را مشاهده کنید، این وبسایت برای لیست کردن ارزهای دیجیتال در داخل پلتفرم خود دارای فاکتور ها و شرایطی میباشد که توکن با داشتن آن شرایط میتواند در این وبسایت لیست شود، به نحوی میتوان گفت ارزی که داخل این وبساایت لیست مشود تا حدی امنیت لازم را دارد و میتوان در آن سرمایه گذاری کرد اما لیست شدن در این وبسایت دلیل صد در صدی امن بودن پروژه و اسکم نشدن آن نمیتواند باشد. پیشنهاد میشود برای بررسی و آموزش کامل در مورد این وبسایت میتوانید از مقاله کوین مارکت کپ چیست؟ + آموزش سایت Coin market cap بازدید نمائید.

 

کوین مارکت کپ

 

سایت Coingecko

Coingecko.com از دیگر وبسایت های معروف بازار ارزهای دیجیتال است که مجموعه ای از اطلاعات قیمتی، تاریخچه، اطلاعات انواع ارزهای دیجیتال و اخبار مربوط به آن را پشتیبانی میکند. زمانی که وارد این وبسایت میشوید قابلیت های زیادی برای شما در دسترس است که شما میتوانید با انتخاب هر کدام به اطلاعات مشخصی برسید، برای اطلاع از ارزهای تازه لیست شده بر روی این وبسایت میتوانید از گزینه New coins استفاده کنید.

 

کوینگکو

 

سایت Coinsniper

coinsniper.net  یکی از وبسایت هایی است که تقریبا بیشتر فعالیت آن مربوط به شت کوین ها میباشد. نحوه کار این سایت را میتوان اینگونه توصیف کرد که پس از لیست شدن ارز دیجیتال در این وبسایت، جامعه آن ارز میتوانند با رای دادن در داخل این وبسایت به این ارز، اقدام به ترند کردن ارز دیجیتال خود در وبسایت کنند، هرچه مقدار رای ها بیشتر باشد در صفحه ابتدایی سایت، آن ارز قابل مشاهده است و این رای گیری ها قدرت جامعه آن شت کوین را نیز نشان میدهد. در این سایت نیز میتوانید به پیدا کردن شت کوین های نوپا و تازه راه‌اندازی شده بپردازید.

 

کوین اسنایپر

 

سایت coinhunters

از دیگر وبسایت هایی که برای پیدا کردن شت کوین های جدید میتوان به آن مراجعه کرد، وبسایت coinhunters.cc است. نحوه کار این وبسایت هم تقریبا مانند سایت coinsniper میباشد. نسبت به تعداد رای هایی که در مورد یک ارز داده شده است، آن ارز ترند وبسایت میشود و قابل مشاهده تر نسبت به سایر ارزها میباشد. در این وبسایت نیز قسمت هایی وجود دارد که شت کوین های تازه راه‌اندازی شده را به شما نشان میدهد.

 

کوین هانتر

 

پیدا کردن شت کوین از طریق شبکه های اجتماعی

از دیگر روش ها برای پیدا کردن شت کوین های جدید عضو بودن در شبکه های اجتماعی و دنبال کردن کانال ها و گروه هایی است که در مورد ارز های دیجیتال فعالیت میکنند، همچنین تمامی تیم های مربوط به هر ارز دارای کانال ها و گروه هایی برای گردهمایی جامعه خود در نرم‌افزار های مختلف میباشند.

 

شبکه های اجتماعی شت کوین

 

شما میتوانید با حضور در بحث ها و گروه ها شت کوین های جدیدی را پیدا کنید و با حضور در گروه های مربوط به آنها، بزرگی جامعه و نحوه فعالیت آنها را بررسی کنید و همچنین از اهداف و مراحل اجرایی ارزها به صورت لحظه ای آگاه شوید. در ادامه میتوانید نام تعدادی از نرم‌افزار های شبکه اجتماعی را مشاهده کنید که اکثر فعالیت های حوزه ارز دیجیتال در آن صورت میپذیرد.

  • Reddit
  • Twitter
  • Telegram
  • Discord

 

جمع‌بندی

در بالا به بررسی مواردی در مورد شت کوین ها و سرمایه گذاری در مورد آنها پرداختیم، همچنین شبکه های اجتماعی و وبسایت هایی که شما میتوانید از این طریق به پیدا کردن شت کوین های تازه راه‌اندازی شده بپردازید را نیز معرفی کردیم. لازم به ذکر است قبل از هر گونه سرمایه گذاری بر روی هر پروژه ای تا حد امکان در مورد تیم و پشتوانه این ارز تحقیق کنید و از سرمایه گذاری در پروژه هایی که وعده هایی رویایی میدهند، پرهیز کنید. امیدواریم با مقاله بالا مسیرهای مناسبی برای پیدا کردن شت کوین های جدید و بررسی آنها به شما ارائه داده باشیم.

۴.۲/۵ - (۵ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا