آموزش کیف‌ پول

آموزش اضافه کردن هارمونی به متامسک

 

هارمونی چیست؟

این آموزش نسبتا کوتاه و ساده است، کافیست برای اضافه کردن هارمونی به متامسک در قدم اول توضیح کوچکی درباره شبکه هارمونی بدهیم.

هارمونی یکی از جدیدترین شبکه های بلاکچین از زمان راه‌اندازی آن در سال ۲۰۱۹ است. ما می توانیم هارمونی را به عنوان یک بلاکچین لایه ۱ تعریف کنیم که هدف اصلی آن دستیابی به مقیاس پذیری، امنیت و عدم تمرکز است.

MetaMask هم مطمئناً یکی از محبوب ترین کیف پول های رمزنگاری می باشد. این پلتفرم ادعا می کند که تعداد قابل توجهی کاربر فعال دارد.

 

مرحله اول

  • وارد کیف پول MetaMask خود شوید

کیف پول MetaMask را می توان در iOS، Android ، Windows و Mac استفاده کرد. برای توضیح روش افزودن هارمونی mainnet به MetaMask، از اسکرین شات های مرورگر استفاده می کنیم. اولین قدم این است که یک حساب در کیف پول MetaMask خود داشته باشید و سپس وارد شوید. حساب MetaMask به راحتی ایجاد می شود. فقط باید رمز عبوری را که بعداً برای ورود به سیستم از آن استفاده خواهید کرد و مرحله بازیابی که فقط شما می‌دانید (۱۲ کلمه) را داشته باشید.

برای ورود به حساب MetaMask خود، روی نماد برنامه افزودنی در مرورگر خود کلیک کنید، روی رمز عبوری که قبلاً تنظیم کرده اید ضربه بزنید و سپس روی دکمه «Unlock» کلیک کنید، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

 

وارد کیف پول MetaMask خود شوید

 

مرحله دوم

  • یک شبکه جدید اضافه کنید

هنگامی که با موفقیت به کیف پول MetaMask خود وارد شدید، از شما خواسته می شود که به شبکه اصلی اتریوم وارد شوید. اگر می خواهید از شبکه اصلی دیگری استفاده کنید، باید آن را به صورت دستی اضافه کنید. بر روی دکمه “Ethereum mainnet” کلیک کنید و منوی کشویی ظاهر می شود. اکنون همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، روی دکمه “Add Network” کلیک کنید.

 

یک شبکه جدید اضافه کنید

 

مرحله سوم

  • شبکه اصلی هارمونی را اضافه کنید

مرحله بعدی این است که اطلاعات لازم را در مورد شبکه اصلی هارمونی وارد کنید تا شبکه را به کیف پول MetaMask خود اضافه کنید. داده‌های زیر باید وارد شوند:

نام شبکه، نشانی اینترنتی RPC جدید، شناسه زنجیره، نماد ارز، و آدرس اینترنتی Block Explorer (اختیاری).

اطلاعات مورد نیاز خود را در اینجا میتوانید ببینید:

  • Network Name: Harmony Mainnet
  • New RPC URL: https://api.harmony.one
  • Chain ID: ۱۶۶۶۶۰۰۰۰۰
  • Currency Symbol: ONE
  • Block Explorer URL: https://explorer.harmony.one/

پس از پر کردن تمام فیلدها، صفحه نمایش شما باید به شکل زیر باشد:

 

شبکه اصلی هارمونی را اضافه کنید

 

لطفاً بررسی کنید که آیا تمام داده‌هایی که وارد کرده‌اید صحیح هستند و سپس روی دکمه «Save» کلیک کنید. اگر چیزی اشتباه تایپ شود، سیستم MetaMask به طور خودکار یک پیام خطا نشان می دهد.

 

مرحله آخر

  • ONE را ارسال یا دریافت کنید

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، کل فرآیند نباید بیش از ۵ دقیقه از وقت شما را بگیرد. هنگامی که روی دکمه “Save” کلیک کردید، کار شما تمام شده است، اکنون شبکه اصلی Harmony را به درستی اضافه کنید. اکنون می توانید رمزارز اصلی شبکه یا همان ONE را ارسال، ذخیره و دریافت کنید.

البته، برای کار در شبکه هارمونی باید مالک ONE باشید، زیرا این کوینی است که برای پرداخت هزینه های کارمزد استفاده خواهید کرد. می توانید ONE را در صرافی های مختلف مانند Huobi Global ، Binance ، Gate.io ، Crypto.com ، Gemini و BitMart خریداری کنید.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا