اخبار متاورساخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

House of Sam در Decentraland راه اندازی شد

Samsung Latam، بخش منطقه‌ای غول الکترونیکی در لاتام، تصمیم گرفته است خدمات خود را در Decentraland، یک پلتفرم متاورس مبتنی بر اتریوم، ارائه دهد. این فضا که House of Sam نام خواهد داشت، به کاربران این امکان را می‌دهد که با محصولات مختلف این برند ارتباط مجازی داشته باشند و مینی‌گیم‌هایی را برای دریافت جوایز برند سامسونگ برای آواتارهای خود انجام دهند.

 

Samsung Latam در Metaverse

Samsung Latam، بخش منطقه‌ای آمریکای لاتین این شرکت الکترونیکی، تصمیم گرفته است یک فضای آنلاین را برای افزایش دیده شدن برند خود در دنیای دیجیتال اختصاص دهد. این شرکت فضایی به نام House of Sam را در Decentraland، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های متاورس مبتنی بر اتریوم، راه‌اندازی خواهد کرد.

 

بر اساس گزارش‌ها، هدف از این حرکت نزدیک کردن برند به نسل جدیدی از مصرف‌کنندگان با استفاده از متاورس به عنوان ابزار است. این فضا در حال حاضر برای کاربران باز است و در اول سپتامبر با نمایش مجازی از Melim راه‌اندازی شد.

 

آرتور وانگ، مدیر بازاریابی سامسونگ لاتام، درباره راه‌اندازی این فضای دیجیتال جدید و اهداف آن اظهار داشت:

مشتریان ما می‌توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند و در نمایش‌ها، دوره‌ها و رویدادهایی که به صورت رایگان در Decentraland، یکی از دموکراتیک‌ترین و بازترین فضاهای متاورس ارائه می‌کنیم، شرکت کنند. هدف ما این است که هر چه بیشتر به Gen Z نزدیک‌تر باشیم، مصرف‌کنندگان جوان‌تری که دیگر مرزی بین آنچه فیزیکی و مجازی است نمی‌بینند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا