دیدگاه مدیر عامل Horizen Labs درباره بلاکچین

راب ویگلیون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Horizen Labs، استدلال می‌کند که راه‌حل‌های زیرساختی یکپارچه ممکن است چیزی باشد که برای پذیرش Web3 لازم است، اما چنین راه‌حل‌هایی ممکن است پیچیده و انعطاف‌پذیر نباشند. علاوه بر این، Viglione معتقد است که چنین راه‌حل‌های زیرساختی جامع ممکن است با ابزارهایی که خارج از پشته فناوری خدمات قرار دارند، سازگار نباشند.

 

ایجاد راه‌حل‌های زیرساختی متقابل‌تر و ترکیب‌پذیرتر

مدیر عامل گروه راه‌حل‌های بلاکچین افزود علاوه بر این، راه‌حل‌های زیرساختی همه‌جانبه احتمالاً تطبیق برنامه‌های کاربردی خود را با استانداردهای برنامه‌نویسی جدید برای توسعه‌دهندگان دشوار می‌سازد. در همین حال، وقتی از وی پرسیده شد که چرا به زنجیره‌های جانبی نیاز است، ویگلیون به توانایی آن‌ها در گسترش عملکرد بلاکچین‌های موجود اشاره کرد که نیازمند تغییرات قابل‌توجهی در پایگاه کد اصلی آن‌ها است.

 

در پاسخ‌های ارسال شده، یکی از بنیان‌گذاران همچنین استدلال کرد که زنجیره‌های جانبی می‌توانند با ارائه مقیاس‌پذیری و انعطاف‌پذیری مورد نیاز برای برنامه‌های کاربردی دنیای واقعی نقش مهمی در Web3 ایفا کنند. با توجه به راه‌هایی که می‌توان به اصطلاح ستون فقرات Web3 را تقویت کرد، ویگلیون گفت که این کار را می‌توان با ایجاد راه‌حل‌های زیرساختی مانند کیت‌های توسعه نرم‌افزار بلاکچین (SDK)، کیف‌های توسعه نرم‌افزاری کیف پول و کیت‌های ابزار توسعه dapp قابل اجرا و ترکیب‌پذیرتر ساختن انجام داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا