خدمات کریپتویی بزرگترین بانک مجازی هنگ کنگ

ZA Bank، بزرگترین وام‌دهنده مجازی هنگ کنگ، قصد دارد تجارت خود را در بخش دارایی‌های دیجیتال در حال رشد منطقه گسترش دهد. در حالی که مرکز مالی چین به دنبال پذیرش این صنعت است، این پلتفرم بانکی، تبدیل‌های کریپتو به فیات و خدمات حساب را ارائه می‌دهد.

 

بانک ZA خدماتی را به صرافی‌های کریپتویی دارای مجوز در هنگ کنگ ارائه می‌کند

بلومبرگ به نقل از مدیر ارشد وام‌دهنده گزارش داد، اولین و بزرگترین بانک مجازی هنگ کنگ، که توسط میلیاردر چینی Ou Yaping تأسیس شده است، به دنبال تسهیل نقل و انتقال ارزهای دیجیتال و فیات برای شرکت‌کنندگان در بخش کریپتویی در حال توسعه شهر است.

 

به گفته مدیرعامل، ZA Bank تبدیل ارزهای دیجیتال به فیات را از طریق صرافی‌های مجاز ارائه می‌کند و به عنوان یک بانک تسویه‌حساب برای مشتریانی عمل می‌کند که سکه‌های دیجیتال را به پلتفرم‌های معاملاتی سپرده‌گذاری می‌کنند و می‌خواهند دلار هنگ کنگ و آمریکا یا یوان چین را برداشت کنند.

 

وی اشاره کرد:

برای ده‌ها شرکت علاقه‌مند، بزرگ یا کوچک، از خارج و محلی، مهمترین دغدغه آنها این است که مسیری برای کارکردن داشته باشند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا