هنگ کنگ از صرافی‌های کریپتویی استقبال می‌کند

یک قانونگذار هنگ کنگ از صرافی‌های ارزهای دیجیتال جهانی، از جمله کوین بیس فهرست شده در نزدک، دعوت کرده است تا در هنگ کنگ برای ارائه خدمات کریپتویی ثبت نام کنند. این نماینده مجلس خاطرنشان کرد لطفاً با من تماس بگیرید و من خوشحالم که هر گونه کمکی ارائه کنم.

 

هنگ کنگ از صرافی‌های کریپتویی استقبال می‌کند

جانی نگ، قانونگذار هنگ کنگ، پس از سرکوب اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد صرافی‌های کریپتویی ثبت‌نشده و توکن‌های اوراق بهادار، از صرافی‌های ارزهای دیجیتال جهانی دعوت کرده است تا برای مجوز فعالیت در هنگ کنگ درخواست دهند.

 

این قانونگذار با اشاره به اینکه اخیراً اخبار زیادی در مورد صرافی‌های ارزهای دیجیتال منتشر شده است، روز شنبه در توییتی نوشت:

بدینوسیله از همه اپراتورهای تجارت دارایی مجازی جهانی از جمله Coinbase دعوت می‌کنم تا برای استفاده از پلتفرم‌های تجاری رسمی و برنامه‌های توسعه بیشتر به هنگ کنگ بیایند.

 

این نماینده مجلس افزود:

لطفا با من تماس بگیرید و من خوشحالم که هر گونه کمکی ارائه کنم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا