اخبار متاورساخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

برنامه متاورس دانشگاه علم و صنعت هنگ کنگ

دانشگاه علم و صنعت هنگ کنگ اعلام کرده است که قصد دارد یک برنامه متاورسی آنلاین به نام Metahkust بسازد. این مؤسسه با ساختن یک کلاس درس واقعیت مجازی مختلط که به دانش‌آموزان از اقصی نقاط دتیا اجازه می‌دهد در کلاس‌هایی مانند آنها در همان فضا حضور داشته باشند، اولین گام خود را به سوی این هدف برمی‌دارد.

 

برنامه متاورس دانشگاه علم و فناوری هنگ کنگ

موسسات در حال یافتن کارکردها و کاربردهای بیشتری برای فضاهای متاورس هستند و به آرامی این فناوری ها را در فرآیندهای روزمره خود ادغام می کنند.

 

دانشگاه هنگ کنگ برنامه خود را برای ایجاد یک متاورس مشترک اعلام کرد که هر دو مکان را به گونه ای که گویی یکی هستند یکپارچه می‌کند. این اپلیکیشن که Metahkust نام دارد به دانشجویان این موسسه در اقصی نقاط دتیا اجازه می دهد تا در کلاس ها و رویدادها به گونه ای شرکت کنند که گویی در یک مکان هستند.

 

پان هوی، استاد رسانه های محاسباتی و هنر در گوانگژو، اظهار داشت:

بسیاری از اشخاص ممکن است خارج از کشور باشند و نتوانند شرکت کنند، بنابراین ما میزبان آن‌ها در متاورس خواهیم بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا