اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

هنگ کنگ به عنوان آماده ترین کشور برای رمزنگاری

طبق جدیدترین تحقیقات، هنگ کنگ، ایالات متحده آمریکا و سوئیس آماده‌ترین کشورهای جهان برای رمزنگاری هستند. منطقه اداری ویژه چین، هنگ کنگ، با کسب امتیاز ۸.۶ از ۱۰، به عنوان آماده‌ترین کشور برای رمزنگاری در سطح جهان شناخته شد. مقام دوم متعلق به رهبر قبلی، ایالات متحده آمریکا است و سوئیس سوم است.

 

تغییرات در رنکینگ

آخرین گزارش آمادگی کریپتو در سراسر جهان، تعداد استارت‌آپ‌های بلاک چین در هر کشور، قوانین دارایی دیجیتال و قوانین مالیاتی، تعداد دستگاه‌های خودپرداز و علاقه به سرانه صنعت را مورد بررسی قرار می‌دهد. در نتیجه، مشخص شد که هنگ کنگ در حال حاضر آماده‌ترین کشور برای رمزنگاری است.

 

دولت محلی به سرمایه‌گذاران و مشاغلی که از تجارت ارزهای دیجیتال سود می‌برند، مالیات وضع نمی‌کند. به لطف مساحت کوچک آن، تراکم دستگاه های خودپرداز رمزنگاری یکی از بالاترین هاست، زیرا برای هر ۱۰۰,۰۰۰ نفر دو دستگاه وجود دارد. به طور کلی، این ایالت ۸.۶ امتیاز از ۱۰ را به دست‌آورد.

 

اقتصاد پیشرو جهان و پیشروی قبلی در این رنکینگ، ایالات متحده آمریکا، ۷.۷ امتیاز کسب کرد. این کشور بیش از ۳۳,۰۰۰ دستگاه خودپرداز رمزنگاری دارد، به این معنی که به ازای هر ۱۰۰,۰۰۰ نفر ده دستگاه وجود دارد.

 

سوئیس با امتیاز ۷.۵ در رده سوم قرار گرفت. این کشور که به‌عنوان یکی از قطب‌های مالی اروپا شناخته می‌شود، بر سود ارزهای دیجیتال مالیاتی نمی‌گیرد و خانه استارت‌آپ‌های بلاک چین متعددی است. همچنین لازم به ذکر است که در اوایل سال جاری، مقامات شهر جنوبی سوئیس لوگانو قصد داشتند بیت کوین (BTC)، تتر (USDT) و توکن LVGA Points را به عنوان ارز قانونی معرفی کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا