اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

هنگ کنگ از ارز محلی در بازار فارکس محافظت می‌کند

پس از توضیح بانک مرکزی انگلیس مبنی بر مداخله در بازارهای اوراق قرضه بریتانیا و دفاع بانک ژاپن از ین در بازار ارز در هفته گذشته، اداره پولی هنگ کنگ (HKMA) اعلام کرد که روز چهارشنبه در بازارهای فارکس مداخله کرده است. بانک مرکزی هنگ کنگ توضیح داد که به منظور دفاع از دلار هنگ کنگ (HKD) در بازارهای فارکس مداخله کرده است زیرا نشانه‌هایی از ضعف در برابر دلار در ۲۸ سپتامبر نشان داده است.

 

دخالت HKMA در بازارهای فارکس برای دفاع از HKD

در حالی که یورو و پوند استرلینگ ۱۲ تا ۱۷ درصد در برابر دلار آمریکا طی شش ماه گذشته از دست دادند، مقدار قابل توجهی سرمایه به سمت دلار آمریکا رفته است. با این حال، دلار هنگ کنگ (HKD)، بهتر از هزاران ارز فیات در سراسر جهان در برابر دلار آمریکا عمل کرده است.

 

در روز چهارشنبه، ۲۸ سپتامبر، جزئیات گزارش flight of capital from the Hong Kong dollar market (فرار سرمایه از بازار دلار هنگ کنگ) HKMA را وادار کرد تا وارد عمل شود و از HKD در بازارهای فارکس دفاع کند. خبرنگار South China Morning Post (SCMP)، Enoch Yiu، روز چهارشنبه توضیح داد که HKMA گفت به منظور حمایت از تثبیت و نزول نکردن دلار هنگ کنگ، در بازار مداخله کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا