جمع‌آوری ۷۳ میلیون دلار توسط صندوق‌های ETF هنگ کنگ

اولین صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر ارز دیجیتال (ETF) هنگ کنگ، بیش از ۷۳ میلیون دلار قبل از عرضه در بورس این منطقه جذب کرده‌اند. راه‌اندازی دو ETF معاملات فیوچرز ارزهای دیجیتال فهرست شده در ایالات متحده علیرغم مشکلات فعلی صنعت صورت می‌گیرد.

 

هنگ کنگ در بحبوحه زمستان کریپتو، ETFهای آتی بیت کوین و اتر را معرفی می‌کند

به گزارش رویترز، دو ETF که معاملات فیوچرز ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کنند، در مجموع ۷۳.۶ میلیون دلار پیش از عرضه در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ در روز جمعه، جمع‌آوری کردند. این خبرگزاری خاطرنشان کرد که این اتفاق برخلاف آشفتگی‌های جاری در این بخش است.

 

وجوه ارائه شده توسط CSOP Asset Management، در معاملات فیوچرز بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) که در صرافی CME در ایالات متحده فهرست شده اند، سرمایه‌گذاری می‌کنند، تنها دارایی‌های کریپتویی مجاز توسط کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) در حال حاضر اند.

 

 

یی وانگ، رئیس سرمایه‌گذاری کمی در CSOP، در مورد توسعه اظهار داشت:

پس از مشکلات نقدینگی اخیر که بر برخی از پلتفرم‌های کریپتویی تأثیر گذاشته است، دو ETF آتی ارزهای دیجیتال ما نشان می‌دهند که هنگ کنگ در مورد توسعه دارایی‌های مجازی مثبت باقی می‌ماند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا