هندوراس برای پیوستن به بانک BRICS درخواست می‌دهد

دولت هندوراس در سفر رسمی شیومارا کاسترو، رئیس جمهور هندوراس به شانگهای، رسماً برای عضویت در بانک توسعه جدید، معروف به بانک بریکس، درخواست داده است. هندوراس اکنون کشور دیگری است که در کنار آرژانتین درخواست ورود به این سازمان مالی را داده است.

 

درخواست هندوراس برای ورود به بانک BRICS

بانک توسعه جدید، همچنین به عنوان بانک BRICS، درخواست رسمی از دولت هندوراس برای عضویت در این موسسه مالی دریافت کرده است.

 

این درخواست که شخصاً توسط رئیس جمهور هندوراس شیومارا کاسترو ارائه شد، بخشی از یک سفر دولتی با دعوت شی جین پینگ رئیس جمهور چین است که برای تکمیل توافقات اقتصادی، فرهنگی و سیاسی انجام می‌شود.

 

کاسترو با دیلما روسف، رئیس بانک بریکس در شانگهای دیدار کرد، جایی که این موسسه بر تعهد خود به ترویج توسعه پایدار و همکاری بین‌المللی تاکید کرد. روسف در یک سخنرانی در هنگام پذیرایی از کاسترو توضیح داد که بانک بریکس پذیرای اعضای بیشتری در برنامه‌های توسعه‌اش است و گفت که دیدار کاسترو اهمیت زیادی دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا