اخبار متاورساخبار ارز دیجیتال

برگزاری نمایشگاه فریدا کالو در متاورس

آثار هنری، مصنوعات و داستان‌های خانوادگی و ناگفتنی از نقاش مشهور مکزیکی جهان، فریدا کالو در حال دیجیتالی شدن و بارگذاری در متاورس هستند. خانواده فریدا کالو، آثار هنری و یادگاری‌هایی که قبل از این هرگز دیده نشده بودند را در متاورس منتشر کردند. این آثار در یک نمایشگاه دائمی در سومین هفته هنر متاورس در دسنترالند، از چهارشنبه، ۲۴ تا یکشنبه، ۲۸ اوت برگزار شد؛ به نمایش درآمد.

 

فریدا کالو در متاورس

کاربران متاورس اکنون می‌توانند این آثار هنری را به همراه حکایات شخصی که توسط اعضای نزدیک خانواده در کپی دیجیتالی «خانه قرمز» نامیده می‌شود، تجربه کنند. این خانه نمایانگر نسخه واقعی خانه قرمز است که متعلق به خانواده در مکزیکو سیتی قرار دارد.

در نسخه متاورس خانه سرخ، هر اتاق نمایانگر بخش‌های کمتر شناخته شده زندگی هنرمند، قبل از رابطه بدنام او با نقاش مکزیکی دیگو ریورا است.

لوک مک فارلین، یکی از بنیانگذاران Ezel، شرکتی که مسئول مواد آرشیوی است، توضیح داد:

۲۰ سال اول در این خانه نمایندگی خواهد شد. بسیاری از مبارزات و ناملایمات او و همچنین انگیزه و اشتیاق او برای زندگی را رقم می‌زند. بین فلج اطفال، بلوغ و تصادف بزرگ اتوبوس.

یکی از دوستان خانواده کالو و یکی از بنیانگذاران Ezel، پدرو کوینزانوس کانچینو، در مصاحبه‌ای به کوین تلگراف گفت که خانواده در مورد انتشار برخی اطلاعات شخصی برای عموم محتاط هستند.

تأثیرات همه‌گیری جهانی و تحولات خصوصی در خانواده، آن ها را بر آن داشت تا فرصتی را برای فناوری‌های نوظهور برای گفتن داستان‌هایی که در غیر این صورت ممکن بود به زودی ناپدید شوند، استفاده کنند.

کانچینو در ادامه گفت:

“بلاکچین ابزاری عالی برای قفل کردن داستان واقعی از خانواده و ارائه آن بدون هیچ گونه تغییری از سوی رسانه‌ها یا شخص ثالث است.”

 

بنیانگذاران Ezel می گوید که آن‌ها نزدیک به ۸۰۰ قطعه مختلف متعلق به فریدا را جمع آوری کرده اند. از جمله طرح ها، هنر اصلی و سایر اشیایی که در زندگی روزمره کالو استفاده می‌شود. هر قسمت از محتوا با استفاده از ابزارهای ضبط تصویر با وضوح بالا اسکن می‌شود که حداقل به ۳۰ تصویر و فیلم مختلف نیاز دارد.

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا