دارندگان یک بیت کوین به بالای ۱ میلیون رسیدند

داده‌ها نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران از بازار نزولی برای خرید بیت کوین بیشتر استفاده کردند. بیت کوین نقطه عطف مهم دیگری را رقم زده است زیرا تعداد آدرس هایی که حداقل یک بیت کوین را در خود جای داده اند به بالاتر از یک میلیون رسیده است. طبق داده‌های Glassnode، این موفقیت در ۱۳ می ثبت شد که نشان‌دهنده افزایش علاقه به کلاس دارایی با وجود نوسانات قیمت و بازار نزولی است. در زمان نگارش این مقاله، تعداد کل آدرس‌های wholecoiner تعداد ۱,۰۰۰,۵۲۷ بود. این حدود ۱۵ ماه پس از رسیدن این کیف پول‌ها به ۸۰۰,۰۰۰ در فوریه ۲۰۲۲ رخ می‌دهد.

 

پذیرش بیت کوین با وجود بازار خرسی

آخرین نقطه عطف را می‌توان به طولانی شدن بازار نزولی نسبت داد که باعث شد بیت کوین در سال گذشته بیش از ۶۵ درصد سقوط کند. قابل توجه است که در طول سقوط بازار در ژوئن و نوامبر، زمانی که چندین نهاد بزرگ ارز دیجیتال سقوط کردند، تعداد آدرس‌های wholecoiner افزایش یافت. این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران از روندهای نزولی برای به دست آوردن بیت کوین بیشتر استفاده کردند.

 

شایان ذکر است که رسیدن به نشانی یک میلیونی در آدرس‌های کیف پولی که حداقل یک بیت کوین دارند، لزوماً به معنای وجود یک میلیون فرد یا مؤسسه با چنین مقادیری نیست. بسیاری از سرمایه‌گذاران و موسسات کریپتویی دارای چندین آدرس بیت کوین هستند، به این معنی که تعداد کل دارندگان ممکن است کمتر از یک میلیون باشد.

 

در همین حال، با آدرس‌های wholecoiner در یک ATH، تعداد آدرس‌های بیت‌کوین غیرصفر در ۱۵ ماه گذشته بیش از ۱۵ درصد رشد کرده است. در زمان نگارش این مقاله، تعداد کل آدرس‌های غیرصفر ۴۶,۷۱۵,۸۶۸ در مقایسه با ۴۰,۲۷۶,۱۶۳ ثبت شده در فوریه ۲۰۲۲ بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا