طلبکاران Hodlnaut خواهان انحلال هستند

با توجه به اسناد پرونده، اکثریت کاربران انحلال فوری را با چند رأی موافق به تجدید ساختار ترجیح می‌دهند. Hodlnaut، یک پلتفرم وام‌دهی کریپتویی که به دلیل زمستان کریپتو از کار افتاد، از اوت ۲۰۲۲ تحت مدیریت قضایی قرار دارد. این تصمیم شرکت را در برابر شکایت‌هایی که در ازای بررسی بسیار بیشتر از سوی رگولاتورها باید با آنها برخورد می‌کرد محافظت کرد.

 

قرار گرفتن در معرض آزمایشگاه Terraform مقصر اصلی بود

به گفته رهبری Hodlnaut که گفته می‌شود چندین سند را که نشان‌دهنده میزان کامل قرار گرفتن آنها در آزمایشگاه Terraform بود نابود کرده است، دلیل اصلی سقوط آنها تعداد دارایی‌هایی بود که آنها در آزمایشگاه Terraform سرمایه‌گذاری کرده بودند. همانطور که قبلا گزارش شده بود، Hodlnaut حدود ۱۹۰ میلیون دلار در UST سرمایه‌گذاری کرده بود.

 

پس از تلاش برای حفظ پلتفرم، در نهایت مدیریت Hodlnaut اعلام ورشکستگی کرد و خود را تحت مدیریت قضایی قرار داد و از همان ابتدا اعلام کرد که قصد دارد پلتفرم را بازسازی کرده و آن را بازگرداند. متأسفانه برای آنها، عنصر حیاتی برای بازسازی، یعنی بودجه جدید که محقق نشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا