اخبار ماینینگاخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

Hive سراغ سایر کوین‌های قابل استخراج GPU می‌رود

در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال خود را برای The Merge آماده می‌کند، Hive Blockchain Technologies که در لیست Nasdaq قرار دارد، در به‌روزرسانی این شرکت در اوت ۲۰۲۲ فاش کرد که قصد دارد قدرت هش خود که به اتریوم اختصاص داده شده است را مجدداً به سمت سکه‌های قابل استخراج GPU دیگر توزیع کند.

 

تیم فنی Hive در حال تحقیق در مورد سایر سکه‌های قابل استخراج با GPU است

در ۶ سپتامبر، Hive Blockchain Technologies گزارش تولید ماه اوت این شرکت را منتشر کرد که در مورد تولید ماهانه BTC و انتصاب یک عضو مشاور عمومی جدید صحبت می‌کند. Hive همچنین در مورد انتقال آینده شبکه اتریوم از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) صحبت کرد.

 

Hive در ماه اوت ۶.۴۹ تراهش در ثانیه (TH/s) هش‌ریت را به زنجیره اتریوم اختصاص داد و در ۳۰ روز گذشته به طور میانگین ۶.۱۹ تراهش بر ثانیه را تولید کرد. تیم Hive همچنین در مورد ارتقاء Bellatrix و تاریخ تخمینی ادغام صحبت کرد. این شرکت برای انتقال آماده شده است و هش GPU خود را به جای دیگری اختصاص خواهد داد.

 

Hive در روز سه‌شنبه گفت:

Hive قبلاً تجزیه و تحلیل استخراج سایر کوین‌های قابل استخراج GPU را با ناوگان پردازنده‌های گرافیکی خود آغاز کرده است و در حال اجرای آزمایش بتا این هفته، قبل از ادغام است. تیم فنی شرکت در حال اجرای استراتژی برای بهینه‌سازی اقتصاد هش ۶.۵ تراهش ظرفیت استخراج اتریوم در صورت انتقال اتریوم به اثبات سهام، در سایر سکه‌های قابل استخراج GPU است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا