کیف پول Hive keychain و نحوه استفاده از آن

کیف پول Hive keychain پر استفاده‌ترین کیف پول اکوسیستم هایو است. در مقاله قبلی به‌طور کامل پروژه هایو، بلاک چین و اکوسیستم آن را معرفی کردیم. حال در این مقاله قصد داریم به معرفی کیف پول هایو کی چین، نحوه اتصال و استفاده از آن بپردازیم.

 

چرا به کیف پول Hive Keychain نیازداریم؟

همانطور که گفته شد، هایو یک اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین است. زمانی که صحبت از بلاک چین می‌شود، حتما وجود یک کیف پول برای دسترسی به بلاک چین الزامی است. در اکوسیستم‌ هایو، همه چیز در قالب تراکنش در بلاک چین اتفاق افتاده و ثبت می‌شود. خرید و فروش NFT‍‌ها، فعالیت در بازی‌‍‌های بلاک چین و همینطور شبکه اجتماعی معروف هایو نیز هر فعالیتی به شکل تراکنش ثبت خواهد شد. حال برای اتصال به بلاک چین و ثبت تراکنش به چه چیز نیاز است؟ قطعا کیف پول. از طرف دیگر برای دریافت پاداش‌ها، مدیریت سرمایه و خرید یا فروش توکن‌های این اکوسیستم وجود کیف پول الزامی است.

پر استفاده‌ترین کیف پول این بلاک چین Hive Keychain است. این کیف پول که از طرف تیم توسعه هایو نیز پیشنهاد می‌شود. از طریق سایت اصلی هایو (Hive.io) قابل دانلود است.

 

چگونه از کیف پول Hive Keychain استفاده کنیم

اگر از کامپیوتر شخصی استفاده می‌کنید کیف پول را باید به صورت افزونه مرورگری استفاده کنید. در صورت استفاده از گوشی‌های هوشمند نیز نسخه اپلیکیشن آن نیز وجود دارد. قبل از استفاده از کیف پول نیاز به ساخت حساب کاربری از طریق یکی از درگاه‌های موجود در سایت اصلی هایو دارید.

برای ثبت نام به این لینک مراجعه کنید. درحال حاضر درگاه Ecency بهترین خدمات برای ثبت نام در هایو را ارائه می‌دهد. پس از ثبت نام و دریافت کلید خصوصی ( پرایوت کی) حال کیف پول Hive keychain را دانلود کرده و به مرورگر خود اضافه کنید.

 

  • در مرحله اول کیف پول از شما می‌خواهد که یک رمزعبور برای آن انتخاب کنید.
  • در مرحله بعدی کیف پول ۳ گزینه برای وارد کردن کلید خصوصی به شما می‌دهد.
انتخاب رمزعبور
انتخاب رمزعبور

در این قسمت رمز‌عبور خود را برای کیف پول انتخاب کنید.

 

وارد کردن کلید خصوصی
وارد کردن کلید خصوصی

 

در این قسمت کلید خصوصی که پس از ثبت نام دریافت کرده‌اید را همراه با نام کاربری خود وارد می‌کنید.

 

وارد کردن پرایوت کی
وارد کردن پرایوت کی

در این قسمت اگر حساب کاربری وجود دارد که تحت کنترل شماست، می‌توانید به کیف پول اضافه کنید.

 

تغییر کیف پول
تغییر کیف پول

 

گزینه آخر نیز برای تفییر کیف پول استفاده می‌شود. در صورتی که تاکنون از کیف پول‌های دیگر هایو استفاده می‌کردید و حالا تصمیم گرفته‌اید از Hive keychain استفاده کنید. باید ابتدا از کیف پول قبلی پک آپ تهیه کنید، سپس با وارد کردن پک آپ در این قسمت دارایی شما به نمایش گذاشته می‌شود.

 

حال که کلید خصوصی خود را دریافت کرده و به کیف پول Hive keychain متصل کردید، همه چیز برای کندو کاو در اکوسیستم هایو و استفاده کردن از امکانات این پلتفرم قدرتمند آماده است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا