اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

روند تاریخی قیمت بیت کوین در ماه سپتامبر نزولی است

نیمی از ماه سپتامبر گذشته است و معامله‌گران بیت کوین کنجکاو هستند که قیمت بعدی به کجا خواهد رسید، زیرا سپتامبر به طور سنتی یک ماه نزولی برای قیمت ارزهای دیجیتال است. علاوه بر این، اکتبر به عنوان یک ماه صعودی شناخته می‌شود زیرا بیت کوین در ماه اکتبر بیش از ۷۷ درصد مواقع سودآور بوده است. داده‌ها نشان می‌دهند که روند قیمت دارایی‌های رمزنگاری پیشرو ممکن است روندهای تاریخی سپتامبر را شکست ندهد، اما به خوبی می‌توانیم در ماه آینده شاهد احیای آن باشیم.

 

معامله‌گران بیت کوین صبورانه منتظر پایان سپتامبر هستند

داده‌های قیمت بیت کوین در این ماه نشان می‌دهد که بیت کوین (BTC) همان روندی را دنبال می‌کند که در دهه گذشته دنبال کرده است. به طور معمول قیمت بیت کوین در ماه سپتامبر افتضاح است و این ماه تفاوتی نداشته است. ۳۳۰۳ روز پیش، قیمت بیت کوین از ۲۴۰ دلار در هر واحد به ۱۳۸ دلار در هر بیت کوین در ۱ سپتامبر ۲۰۱۳ کاهش یافت. قیمت بیت کوین در سپتامبر ۲۰۱۴ نیز قرمز بود، زیرا BTC ماه را با ۴۸۲.۲۸ دلار در هر واحد آغاز کرد. ارزش دلاری بیت کوین در آن ماه با ۲۱.۷۹ درصد کاهش به ۳۷۷.۱۸ دلار در هر سکه در پایان سپتامبر ۲۰۱۴ رسید.

 

به طور مشابه در سال ۲۰۱۵، ارزش بیت کوین در سپتامبر در اول ماه بالاتر بود. در سال ۲۰۱۶، ارزش بیت کوین در سپتامبر ۱.۴۱ درصد کاهش یافت و در سپتامبر ۲۰۱۷، قیمت بیت کوین در آن ماه در بازه زمانی ۳۰ روزه، ۱۹.۶۴ درصد کاهش یافت. از ابتدای سپتامبر ۲۰۱۸ تا پایان ماه، ارزش دلاری بیت کوین ۸.۸۹ درصد کاهش یافت. در سپتامبر ۲۰۱۹، بیت کوین در طول ماه تقریباً ۱۶.۹۴ درصد از دست داد. سپتامبر ۲۰۲۰ ماه مناسبی برای بیت کوین بود، زیرا صعودی باقی ماند و ۴.۸۱ درصد در برابر دلار آمریکا در آن زمان افزایش یافت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا