اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

استعدادهای درخشان برای نظارت بر فضای رمزنگاری

رگولاتور بخش بانکی اروپا نگران است که نتواند پرسنل متخصص مورد نیاز برای نظارت بر تلاش اتحادیه اروپا برای تنظیم بازار کریپتو را بیابد. این مقام همچنین از عدم شفافیت در مورد اینکه کدام دارایی های دیجیتالی را باید نظارت کند، نگران است.

 

دیده بان بانکی با مشکلات پرسنلی مواجه است که توانایی آن را برای تنظیم رمزارز در اتحادیه اروپا تهدید می کند

مردی که ریاست سازمان بانکداری اروپا (EBA) را بر عهده دارد، در مصاحبه‌ای فاش کرد که حفظ استعداد برای هر چیزی که مربوط به ارزهای دیجیتال است یک نگرانی اصلی است.

 

به نقل از فایننشال تایمز، مدیر اجرایی افزود:

این کسری در سایر زمینه‌ها نیز از جمله فناوری و دیجیتالی شدن، با تقاضای بالا برای متخصصان در سراسر جامعه اعمال می‌شود.

 

EBA مستقر در پاریس در سال ۲۰۱۱، پس از آخرین بحران مالی، تأسیس شد تا اطمینان حاصل شود که بانک های اروپایی سرمایه کافی برای غلبه بر چالش های مشابه در آینده دارند. این سازمان اخیراً وظیفه نظارت بر تلاش اروپا برای تنظیم ارزهای دیجیتال را نیز بر عهده گرفت و اکنون می گوید که نگران برنامه ریزی برای قدرت‌های جدید خود نیز است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا