استخدام رئیس اجرایی سابق SEC توسط کارولین الیسون

پس از جلب توجه بیشتر به کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، گزارشی نشان می‌دهد که الیسون Wilmerhale Stephanie Avakian، وکیلی که برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) کار می‌کرد را استخدام کرده است. این خبر به دنبال اسناد فاش شده از موقعیت لیکویید شده ادعایی الیسون است و گزارش شده است که مدیر سابق آلامدا در کافه‌ای در سوهو دیده شده است.

 

طبق گزارش‌ها، مدیر سابق آلامدا ریسرچ توسط یک مقام سابق SEC نمایندگی می‌شود

اخیراً، سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق FTX، گفت که در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲ در مقابل کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده مایل به شهادت است. در این میان، رسانه‌ها و اعضای جامعه ارزهای دیجیتال بر محل اختفای کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research متمرکز شده‌اند.

 

مدیر سابق Alameda از زمان سقوط FTX سکوت کرده است و زمانی تصور می‌شد که او در هنگ کنگ است. دلالان همچنین در ۲۶ نوامبر گزارش دادند که الیسون ظاهراً هنگ کنگ را ترک کرده و به دبی گریخته است، اما این گزارش‌ها تأیید نشده است. در زمان‌های اخیر، یکی از منابع داخلی FTX سند ادعایی مرتبط با الیسون را به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد ضرر FTX در حدود ۱.۳ میلیارد دلار در می ۲۰۲۲ است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا