آشوب به راه انداختن سخنرانی هینمن

کمیسیون SEC به هینمن هشدار داده بود که سخنرانی او باعث ایجاد سردرگمی بیشتر در مورد اینکه چه چیزی یک اوراق بهادار در بازار ارزهای دیجیتال است ایجاد می‌کند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اسناد داخلی مورد انتظار خود را در رابطه با سخنرانی کمیسر سابق ویلیام هینمن در مورد دارایی‌های دیجیتال در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد. این افشاگری باعث خشم برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل شد، که اکنون SEC را متهم کرده است که با انتشار این سخنرانی، یک صنعت را به آشوب کشیده است.

 

هینمن همه هشدارها را نادیده گرفت

با توجه به ایمیل‌های موجود در دسترس عموم از SEC، آژانس چندین بار به هینمن هشدار داد که عبارت سخنرانی او می‌تواند در بازار سردرگمی ایجاد کند که چرا او یا SEC ممکن است فکر کنند اتر (ETH) یک اوراق بهادار نیست.

 

یکی از اعضای آژانس در مورد این سخنرانی نوشت:

همانطور که نوشته شده است، ممکن است برای خواننده مشخص نباشد که کدام ویژگی یا عامل بر اوراق بهادار یا نبودن آن تأثیر می‌گذارد.

 

سخنرانی هینمن که در ژوئن ۲۰۱۸ منتشر شد و فهرستی گویا از عواملی را که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ممکن است هنگام تعیین اینکه آیا دارایی دیجیتال یک اوراق بهادار است در نظر بگیرد، ارائه کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا