انتشار اسناد Hinman ارزش انتظار را دارد

بیانیه گارلینگ هاوس در حالی بیان می‌شود که چندین شرکت کریپتویی آماده می‌شوند تا به طور قانونی با SEC در مورد طیف وسیعی از اتهامات در هفته‌ای پر حادثه روبرو شوند. نبرد حقوقی بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و شرکت بلاکچین ریپل ممکن است به زودی چرخش قابل توجهی پیدا کند، زیرا برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل این شرکت فاش کرده است که اسناد مورد انتظار Hinman ارزش صبر کردن را دارند. در یک توییت روز دوشنبه و در پاسخ به سؤال یوتیوبر کریپتو، Jungle Inc، مدیر اجرایی تمایل خود را برای صحبت عمیق در مورد اسناد ابراز کرد، اما ترجیح داد این کار را نکند، زیرا جامعه مدت زیادی منتظر بود تا به این نقطه برسد.

 

ارزش صبر کردن را دارد

اسناد هینمن که قرار است در ۱۳ ژوئن منتشر شود، به پیام‌های داخلی SEC مربوط به سخنرانی سال ۲۰۱۸ مدیر سابق ویلیام هینمن، که اتر (ETH) را به عنوان یک کالا طبقه‌بندی می‌کرد، اشاره دارد. این مقام سابق SEC توضیح داد در حالی که بیت کوین (BTC) و ETH به عنوان اوراق بهادار شروع شده اند، زمانی که به اندازه کافی غیرمتمرکز شوند می‌توانند به کالا تبدیل شوند.

 

ریپل اصرار دارد که توکن بومی آن، XRP، در زمان تأسیس به همان روشی فروخته می‌شد که ETH به فروش می‌رسید و از آنجایی که اتریوم به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی نشده بود، ریپل نیز یک کالا بود.

 

SEC تقریباً دو سال است که در مورد Ripple ادعا می‌کند که فروش XRP یک پیشنهاد اوراق بهادار ثبت نشده است. از سوی دیگر، این شرکت مدام این ادعا را رد می‌کند، بر این اساس که توکن الزامات تست Howey را برآورده نمی‌کند. هر دو نهاد درگیر چندین حرکت متقابل شده اند و مانع از حل و فصل این موضوع توسط دادگاه شده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا