اسناد Hinman یک تقویت‌کننده برای اتریوم هستند

نیکولاوس پانیگیرتزوگلو، مدیر عامل JPMorgan، معتقد است انتشار اسناد Hinman در پرونده Ripple در مقابل SEC بر مقررات ارزهای دیجیتال تأثیر خواهد گذاشت. پانیگیرتزوگلو اظهار داشت که انتشار این سند احتمالاً رقابتی را برای سایر پروژه‌های ارزهای دیجیتال آغاز می‌کند تا غیرمتمرکزتر شوند و بیشتر شبیه اتریوم به نظر برسند تا از برچسب‌گذاری به عنوان اوراق بهادار جلوگیری کنند.

 

نیکولاوس پانیگیرتزوگلو، مدیر عامل JPMorgan گفت اسناد Hinman ممکن است مسابقه تمرکززدایی را ایجاد کند

نیکولاس پانیگیرتزوگلو، مدیر عامل JPMorgan، اخیراً تأثیر انتشار اسناد Hinman، یک سری گفتگوها و ایمیل‌های داخلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را قبل از سخنرانی هینمن، مسئول سابق SEC در سال ۲۰۱۸، بررسی کرده است. در مقررات آینده ارزهای دیجیتال وجود دارد.

 

برای پانیگیرتزوگلو که همچنین به عنوان استراتژیست بازار دارایی متقابل در JPMorgan فعالیت می‌کند، این سخنرانی بر نحوه اجرای مقررات ارزهای دیجیتال در نهایت توسط کنگره ایالات متحده تأثیر می‌گذارد به نحوی که از تعیین اتریوم به عنوان اوراق بهادار جلوگیری کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا