هشدار هیلاری کلینتون نسبت به رکود مالی جهانی

هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه پیشین ایالات متحده هشدار داد که عدم تعهد ایالات متحده به تعهدات بدهی خود می‌تواند منجر به فروپاشی مالی جهانی شود. او تاکید کرد اگر کنگره به معاشقه با پیش‌فرض ادامه دهد، درخواست‌ها برای کاهش ارزش دلار به‌عنوان ارز ذخیره‌سازی جهان بسیار بیشتر خواهد شد.

 

هیلاری کلینتون در مورد نکول بدهی ایالات متحده و وضعیت ارز ذخیره جهانی با کاهش ارزش دلار

هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه ایالات متحده از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳، در یک مقاله نظری که روز دوشنبه توسط نیویورک تایمز منتشر شد، در مورد پیامدهای فاجعه باری که می‌تواند ناشی از عدم تعهد ایالات متحده به تعهدات بدهی خود باشد، هشدار داد. خطر از دست دادن جایگاه دلار به عنوان ارز ذخیره جهانی.

 

بحث سقف بدهی در مورد مجوز دادن به هزینه‌های جدید نیست. این مربوط به پرداخت بدهی‌هایی است که قبلاً متحمل شده است.

 

کلینتون توضیح داد و هشدار داد:

به دلیل نقش مرکزی ایالات متحده و دلار در اقتصاد بین‌الملل، عدم پرداخت بدهی‌های ما می‌تواند جرقه یک فروپاشی مالی در سراسر جهان باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا