اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

فروش بالای طلا در بریتانیا

Ash Kundra، فروشنده طلا مستقر در بریتانیا، ادعا کرده است که اخیراً پس از افزایش شدید تقاضا برای این فلز گرانبها، سکه‌ها و شمش‌های طلا تمام شده است. گفته می‌شود که سقوط پوند به پایین‌ترین سطح در برابر دلار و همچنین آشفتگی در بازارهای مالی دلیل افزایش ناگهانی تقاضا برای این فلز گرانبها بوده است.

 

تقاضا برای طلا به طور تصاعدی افزایش یافت

Ash Kundra، فروشنده طلا مستقر در بریتانیا، فاش کرده است که در روزهای پس از پیشنهاد بودجه کوچک Kwasi Kwarteng، رئیس خزانه‌داری بریتانیا، مکرراً سکه‌ها و شمش‌های طلا تمام شده است. Kundra که در جواهرات Hatton Garden لندن فعالیت می‌کند، در گزارشی از بلومبرگ نقل شده است که نشان می‌دهد تقاضا برای این فلز گرانبها به دنبال صحبت بحث برانگیز Kwarteng به طور تصاعدی افزایش یافته است.

 

بر اساس این گزارش، هجوم انگلیسی‌ها به طلا در زمانی رخ داد که ارزش دلاری این فلز گرانبها تقریباً ۲۰ درصد کمتر از اوج خود در ماه مارس که کمی بالاتر از ۲,۰۶۰ دلار در هر اونس بود، است. با این حال، آشفتگی در بازارهای مالی بریتانیا و همچنین سقوط پوند به پایین‌ترین سطح در برابر دلار، به این معنی بود که طلا دوباره جایگزین جذاب‌تری بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا