نظر هیستر پیرس درباره اقدامات SEC

هستر پیرس، کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، نظر خود را در مورد تلاش‌های اخیر این موسسه برای تغییر تعریف صرافی تحت قانون صرافی‌ها اعلام کرده است. به گفته پیرس، این مؤسسه اکنون دامنه خود را برای حل مشکلاتی که وجود ندارند گسترش می‌دهد و نوآوری را در این فرآیند خفه می‌کند.

 

کمیسیونر SEC، هستر پیرس، نظر مخالفی را صادر می‌کند

هیستر پیرس، کمیسیونر SEC ایالات متحده، که در محافل ارزهای دیجیتال با نام مادر کریپتو نیز شناخته می‌شود، نامه‌ای نوشته است که تصمیم اخیر کمیسیون برای اصلاح تعریف صرافی بر اساس قانون صزافی‌ها را محکوم کرده است. پیرس بیان می‌کند که این تصمیم به جای تقویت نوآوری، آن را خفه می‌کند و سردرگمی بیشتری را برای محافل ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ایجاد می‌کند.

 

پیرس استدلال کرد که در مقایسه با SEC دهه ۹۰ که به روشی متفاوت عمل می‌کرد، SEC امروزی از فرآیند قانون‌گذاری به عنوان یک تهدید استفاده می‌کند.

 

او نظر داد:

کمیسیون امروز به کارآفرینانی که سعی در انجام کارهای جدید در بازارهای ما دارند می‌گوید که وارد شوند و ثبت نام کنند. هنگامی که کارآفرینان متوجه می‌شوند که نمی‌توانند، کمیسیون امکان انجام تنظیمات عملی در چارچوب ثبت نام ما را برای کمک به ثبت نام کارآفرینان رد می‌کند و در عوض حسن نیت آنها را با یک اقدام اجرایی پاداش می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا