اخبار آلت‌کوین‌هااخبار بیت‌ کوین

مدیر عامل CryptoQuant:بیت کوین ۲۰۰۰۰ دلار نمیرسد

مدیر عامل CryptoQuant راه حلی برای یک سوال در مورد بازار ارزهای دیجیتال ارائه کرد: آیا بیت کوین به زیر محدوده ۲۰۰۰۰ دلار می رسد یا خیر؟ به گفته این تحلیلگر، دلیل عمده ای وجود دارد که این کار انجام نمی شود، مگر اینکه گروه های خاصی از معامله گران بخواهند کاهش بیشتری پیدا کند.

بنیان این تحلیلگر نهنگ Finex است که دارای حداقل ۱.۱۷ میلیارد دلار بیت کوین در موقعیت های خرید باز است. نهنگ پشتیبانی گسترده ای برای اولین ارز دیجیتال ایجاد کرده است، که برای شکستن آن نیاز به فشار فروش فوق العاده ای دارد، که به سادگی بدون اینکه گروه خاصی قیمت ارز دیجیتال را پایین بیاورند، ظاهر نمی شود.

تنها گروهی که می تواند بیش از یک میلیارد دلار نقدینگی خالص ارائه کند، مؤسسات مالی سطح وال استریت هستند که ممکن است علاقه مند به خرید طلای دیجیتال با تخفیف قابل توجه باشند.

در حالی که قبلاً بازار یک فروشنده بالقوه بزرگ داشت که توسط بنیاد گارد لونا نمایندگی می شد که میلیاردها بیت کوین را در اختیار داشت، بازار هیچ فروشنده ای ندارد که قیمت ارز دیجیتال را به شدت پایین بیاورد.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا