اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

کمک به ECB برای توسعه یوروی دیجیتال

بانک مرکزی اروپا (ECB) پنج شرکت را برای کمک به توسعه رابط کاربری برای یوروی دیجیتال انتخاب کرده است. هر شرکت با بانک مرکزی اروپا کار خواهد کرد و روی یک مورد خاص از یوروی دیجیتال تمرکز خواهد کرد. آمازون برای تمرکز بر پرداخت‌های تجارت الکترونیک انتخاب شده است.

 

ECB با ۵ شرکت در زمینه یوروی دیجیتال همکاری می‌کند

بانک مرکزی اروپا (ECB) روز جمعه اعلام کرد که با پنج شرکت برای توسعه رابط‌های کاربری بالقوه برای یوروی دیجیتال همکاری خواهد کرد. ECB توضیح داد هدف از این تمرین نمونه‌سازی آزمایش این است که چگونه فناوری پشت یوروی دیجیتال با نمونه‌های اولیه توسعه‌یافته توسط شرکت‌ها ادغام می‌شود.

 

هر شرکت منتخب با بانک مرکزی اروپا همکاری خواهد کرد و روی یک مورد خاص از یک یوروی دیجیتال تمرکز خواهد کرد. Caixabank و Worldline بر پرداخت‌های آنلاین همتا به همتا تمرکز خواهند کرد. EPI و Nexi بر پرداخت‌های point of sale که توسط پرداخت‌کننده آغاز می‌شود، تمرکز خواهند کرد و آمازون بر پرداخت های تجارت الکترونیک تمرکز خواهد کرد.

 

بانک مرکزی اروپا گفت این پنج شرکت از میان مجموعه‌ای متشکل از ۵۴ ارائه دهنده فرانت‌اند انتخاب شدند و افزود که آنها به بهترین وجه با قابلیت‌های خاص مورد نیاز برای استفاده اختصاص داده شده مطابقت دارند.

 

بانک مرکزی اروپا تاکید کرد:

تمرین نمونه‌سازی یک عنصر مهم در مرحله تحقیق دو ساله در حال انجام پروژه یوروی دیجیتال است. انتظار می‌رود که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ تکمیل شود، زمانی که بانک مرکزی اروپا نیز یافته‌های خود را منتشر خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا