کمک به توسعه‌دهندگان بیت کوین Core

شرکت ماینینگ بیت کوین Marathon Digital Holdings و Brink، یک سازمان غیرانتفاعی که برای حمایت از توسعه بیت کوین منبع باز تلاش می‌کند، اخیراً همکاری خود را برای ایجاد یک میلیون دلار بودجه برای توسعه‌دهندگان بیت کوین Core فاش کرده است. Marathon متعهد شد که تمام کمک‌های خود را در این هدف که در مجموع حداکثر تا سال ۲۰۲۳ به ۵۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد، مطابقت دهد.

 

Marathon Digital Holdings با Brink شریک می‌شود تا یک میلیون دلار برای توسعه بیت کوین Core تولید کند

شرکت زیرساخت‌های استخراج عمومی Marathon Digital Holdings همکاری خود را با مؤسسه غیرانتفاعی ۵۰۱(c)(3) Brink برای جمع‌آوری سرمایه برای توسعه‌دهندگان Bitcoin Core اعلام کرد.

 

ماراتون در بیانیه‌ای در روز پنجشنبه توضیح داد:

این توسعه‌دهندگان داوطلبانی هستند که اغلب به صورت رایگان یا به صورت کمک مالی کار می‌کنند تا از عملکرد پروتکل بیت کوین اطمینان حاصل کنند. این مشارکت در رویداد بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی رونمایی شد.

 

ماراتون در طول کنفرانس تعهد خود را برای تطبیق همه کمک‌ها تا مجموع ۵۰۰,۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۳ اعلام کرد که احتمالاً ۱ میلیون دلار در کل کمک‌های مالی (شامل مشارکت‌های شخص ثالث) جمع‌آوری می‌کند. از ۱۸ می ۲۰۲۳ تا ۲۱ می ۲۰۲۳، در طول کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳، ماراتون تمام کمک‌های مالی را به Brink (حداکثر ۵۰۰,۰۰۰ دلار کمک مالی از ماراتن) به صورت دو به یک مطابقت می‌دهد. پس از کنفرانس، از ۲۲ می ۲۰۲۳ تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳، ماراتن همه کمک‌های مالی را به صورت یک به یک مطابقت می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا