اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

پاسخ هلیوم به اظهارات Lime و Salesforce

هم Lime و هم Salesforce همکاری با هلیوم را علیرغم اینکه در وب‌سایت هلیوم نشان داده بودند رد کردند. هلیوم که خود را یک شبکه غیرمتمرکز از اینترنت اشیا (IoT) توصیف می‌کند، پس از اشاره به استفاده از فناوری آن توسط Salesforce و Lime در میان ۱۴ شرکت مختلف دیگر مورد بررسی قرار گرفت.

 

توضیح بنیانگذار هلیوم

شرکت نرم افزاری مبتنی بر Cloud و غول اجاره اسکوتر برقی، همکاری با یکدیگر را رد کردند. بنیانگذار هلیوم، امیر حلیم، اکنون توضیحاتی را در مورد این ماجرا داده است. همه شرکت‌هایی که از هلیوم استفاده می‌کنند را می‌توان روی زنجیره مشاهده کرد، اما خود شرکت از زمانی که کاربران استفاده از شبکه را متوقف می‌کنند، آگاهی ندارد.

 

مدیر اجرایی گفت که هلیوم با شرکت های بزرگ و کوچک کار کرده است و بسیاری از این تعاملات به صورت آزمایشی هستند. در حالی که تعدادی از آنها به برنامه های بزرگتر تبدیل می شوند، برخی دیگر اینطور نیستند.

 

هلیوم به عنوان یک شرکت، هیچ رابطه تجاری با اشخاصی که از شبکه استفاده می کنند، ندارد. در عوض، امیر حلیم تاکید کرد که آنها شبکه را تبلیغ و در توسعه برنامه‌ها کمک می‌کنند. به گفته بنیانگذار، به همین دلیل است که آنها دید کاملی در زمانی که سنسورها روشن یا خاموش هستند، یا آزمایش‌ها شروع یا متوقف می‌شوند، ندارند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا