اخبار بلاکچیناخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتال

پیشنهاد مهاجرت هلیوم به سولانا

شبکه مبتنی بر بلاک‌چین هلیوم (HNT) در پیشنهاد جدیدی که در ۳۰ اوت منتشر شد، در حال بررسی مهاجرت به بلاکچین Solana (SOL) است. پیشنهاد HIP 70 توضیح می‌دهد که مهاجرت به Solana با ایجاد دسترسی هلیوم به ابزارها، برنامه‌ها و ویژگی‌های توسعه‌دهنده Solana، کارایی عملیاتی شبکه را بهبود می‌بخشد.

 

توسعه دهندگان هلیوم مهاجرت به سولانا را پیشنهاد می‌کنند!

اعضای جامعه هلیوم با استناد به قطع شدن شبکه و سایر مسائل، ایده مهاجرت به سولانا را مطرح کردند.

 

این پیشنهاد به دنبال ایجاد سه تغییر عمده است:

  • انتقال Proof of Coverage (PoC) به Oracles
  • انتقال داده‌های حسابداری به Oracles
  • شبکه هلیوم و تمام توکن‌هایش به بلاک چین سولانا مهاجرت کنند

 

چرا هلیوم می خواهد مهاجرت کند؟

این پیشنهاد ادعا می‌کند که مهاجرت ضروری است زیرا استفاده رو به رشد از شبکه هلیوم، مدیریت جریان داده و حسابداری را دشوار کرده است و منجر به ناکارآمدی آن می‌شود. انتقال PoC و انتقال داده به Oracles به حل این مشکلات کمک می‌کند و شبکه را پایدارتر می‌کند و امکان مقیاس پذیری بالاتر را فراهم می کند.

 

درباره بلاکچین هلیوم بیشتر بدانید.

 

توسعه دهندگان افزودند که مهاجرت به Solana مناسب است زیرا معماری مقیاس‌پذیری را ارائه می‌دهد که هلیوم در حال حاضر به آن نیاز دارد. توسعه دهندگان هلیوم معتقدند شرایطی که آنها را وادار به توسعه یک بلاک چین Layer1 برای شبکه کرده است، دیگر وجود ندارد. اکوسیستم کریپتو به بلوغ رسیده است و تعداد گزینه‌های Layer1 برای ساختن افزایش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا