اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

مجوز دارایی‌های دیجیتال HashKey

HashKey Capital Limited، بازوی سرمایه‌گذاری شرکت مالی HashKey Group، مجوز کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) را برای مدیریت مجموعه‌ای ۱۰۰ درصدی از دارایی‌های دیجیتال دریافت کرد. چراغ سبز نظارتی بر موضع طرفدار رمزنگاری که اخیراً منطقه اداری ویژه چین نشان داده است، دو برابر شد. چندی پیش، یک مطالعه تخمین زد که هنگ کنگ آماده‌ترین کشور برای رمزنگاری است.

 

غواصی عمیق‌تر در رمزارز

طبق یک بیانیه مطبوعاتی اخیر، بالاترین ناظر مالی در هنگ کنگ، SFC، به HashKey Capital Limited مجوز مدیریت دارایی نوع ۹ خود را اعطا کرد. این مجوز به این معنی است که نهاد قادر خواهد بود وجوهی را مدیریت کند که ۱۰۰٪ از پرتفوی خود را در رمزنگاری مطابق با الزامات قوانین داخلی، سرمایه‌گذاری می‌کنند.

 

این ابتکار HashKey Capital Limited را به یکی از معدود سازمان‌های دارای مجوز برای ارائه خدمات دارایی دیجیتال در هنگ کنگ تبدیل کرد. نمونه‌هایی از این قبیل شرکت‌ها، پلتفرم کریپتویی Huobi و مدیر صندوق تامینی است که در سرمایه‌گذاری‌های بلاک چین تخصص دارد، MaiCapital Limited.

 

در مورد این تاییدیه Xiao Feng اظهار داشت که شرکت او حامی صنعت ارزهای دیجیتال است و به توسعه آن اختصاص دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا