اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار ماینینگ

Halving ممکن است در سال آینده اتفاق بیفتد

بر اساس آمار شمارش معکوس بر اساس میانگین زمان تولید بلاک حدود ده دقیقه‌ای، پیشرفت به سمت Halving بعدی پاداش بلاک بیت کوین از ۶۰% فراتر رفته است. با این حال، در حالی که بیشتر شمارش معکوس‌های نصف‌سازی از میانگین ده دقیقه‌ای استفاده می‌کنند، شمارش معکوس با اعمال فواصل بلاک در حدود ۷:۶۵ دقیقه نشان می‌دهد که نصف شدن ممکن است در سال ۲۰۲۳ رخ دهد.

 

فواصل بلاک سریعتر نشان می‌دهد که Halving بیت کوین ممکن است در سال ۲۰۲۳ اتفاق بیفتد

اخیراً در بلاک ۷۵۷,۲۱۴ که در ۵ اکتبر ۲۰۲۲ استخراج شد، کل هش‌ریت بیت کوین به بالاترین حد خود (ATH) در ۳۲۱.۱۵ اگزاهش در ثانیه (EH/s) رسید. اخیراً فواصل بلاک‌ها سریع‌تر از حد معمول بوده و کمتر از میانگین ده دقیقه‌ای بوده است.

 

سرعت یافتن ۲۰۱۶ بلاک سختی را تعیین می‌کند و فواصل بلاک فعلی نشان می‌دهد که یک پرش سختی بزرگ در کارت‌ها وجود دارد. اکنون، قبل از افزایش سختی بعدی، هش‌ریت همچنان به قوت خود باقی مانده است و زمان بلاک در زمان نوشتن حدود ۷:۶۵ دقیقه است.

 

بیشتر بدانید: هاوینگ بیت کوین چیست؟

 

هدف‌گذاری مجدد سختی استخراج بعدی برنامه ریزی شده است تا در تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۲۲ انجام شود. اگر زمان بلاک‌ها حتی پس از هدف‌گذاری مجدد سریع تر از حد معمول باقی بماند، نصف شدن پاداش بلاک پروتکل می‌تواند در سال ۲۰۲۳ اتفاق بیفتد. آمارهای bitcoinsensus.com نشان می‌دهد که با ۷:۶۵ دقیقه در هر فاصله بلاکی، نصف شدن می‌تواند در ۱۹ دسامبر ۲۰۲۳ یا در آن حدود انجام شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا