اطلاعات کم آفریقای جنوبی‌ در مورد ارزهای دیجیتال

گزارشی حاکی از آن است که حدود ۵۳ درصد از مردم آفریقای جنوبی اطلاعاتی در مورد ارزهای دیجیتال ندارند، در حالی که تنها ۱۴ درصد فکر می کنند یا احساس می کنند که درکی از این موضوع دارند. تقریباً نیمی از پاسخ دهندگان گفتند که فقط در صورت مشارکت یا زمانی که بانک مربوط آنها درگیر باشد، روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

 

آفریقای جنوبی به دانش رمزنگاری می پردازد

بر اساس یافته‌های مطالعه نظرسنجی مصرف‌کننده Merchant، کمی بیش از نیمی از آفریقای جنوبی (۵۳٪) دانش بسیار کمی در مورد ارز دیجیتال دارند. این مطالعه همچنین نشان داد که از میان مردم آفریقای جنوبی مورد بررسی، تنها ۱۴ درصد معتقد بودند که در موضوع ارزهای دیجیتال تسلط زیادی دارند. حدود ۲۳ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که بی طرف هستند.

 

طبق گزارش IOL، جوانان ۱۸ تا ۲۴ ساله احتمالاً نسبت به افراد ۲۵ ساله و بالاتر دانش بیشتری در مورد ارزهای دیجیتال دارند. به نظر می‌رسد نتایج این مطالعه، یافته‌های یک مطالعه تحقیقاتی قبلی را تأیید می‌کند که می‌گفت تنها ۱۱.۳ درصد از آفریقای جنوبی صاحب یا دارنده ارزهای دیجیتال هستند.

 

از سوی دیگر، مطالعه‌ای که توسط کوکوین انجام شد، نشان داد که ۷.۶ میلیون آفریقای جنوبی یا ۲۲ درصد از جمعیت بزرگسال کشور، دارندگان رمزارز هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا