اخبار آلت‌کوین‌ها

جامعه شیبا، نیم میلیارد SHIB را سوزاند

پلتفرم ردیابی رمزارز Shibburn در توییت اخیر خود اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به نیم میلیارد توکن Shib به آدرس‌های مرده منتقل شده‌اند تا برای همیشه از عرضه در گردش حذف شوند.

 

نزدیک به نیم میلیارد کوین شیبا اینو نابود شد

طبق یک توییت اخیر، از صبح گذشته، در مجموع ۴۴۰,۶۲۶,۳۳۸ توکن سگ شیبا اینو به کیف پول هایی منتقل شده است که از آنها قابل خرج نیست و ۵۵ حواله انجام شده است. به گفته Shibburn، ظرف چند ساعت پس از این گزارش، ۳۲,۶۵۰,۰۰۰ SHIB دیگر تنها در ۲ تراکنش سوخته است.

در ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع ۴۴۰,۶۲۶,۳۳۸ توکن $SHIB سوزانده شده و ۵۵ تراکنش انجام شده است.

علیرغم سوزاندن گسترده منظم، دومین توکن بزرگ میم در ۲۴ ساعت گذشته منهای ۲.۷۹ درصد معامله می شود و به ۰.۰۰۰۰۱۱۵۷ دلار کاهش یافته است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا