هکرها صرافی کریپتو نیجریه‌ای را هک می‌کنند

پلتفرم معاملاتی کارت هدیه و کریپتو نیجریه، پاتریشیا، در ۲۶ می اعلام کرد که یکی از برنامه‌های معاملاتی آن هک شده و بیت کوین و دارایی‌های نایرایی‌اش به خطر افتاده است. پلتفرم صرافی کریپتو گفت که از آن زمان برداشت‌ها را به حالت تعلیق درآورده است و در حال حاضر تحت تجدید ساختار داخلی است.

 

پاتریشیا می‌گوید دارایی‌های مشتری و معامله‌گران امن است

پلتفرم مبادلات ارز دیجیتال و کارت هدیه نیجریه، پاتریشیا، در ۲۶ می فاش کرد که هکرها به برنامه تجارت خرده‌فروشی آن نفوذ کرده‌اند و مقدار نامعلومی از بیت کوین و دارایی‌های نایرا به خطر افتاده است. طبق به‌روزرسانی منتشر شده توسط این شرکت، سایر موجودی‌های کریپتویی تحت تأثیر این نقض قرار نگرفتند. پاتریشیا همچنین به مردم اطمینان داد که دارایی‌های متعلق به مشتریان و بازرگانان آن هنوز امن است.

 

با این حال، علی‌رغم بیانیه‌ای که به دنبال آرام کردن کاربران این پلتفرم بود، پاتریشیا گفت که پردازش برداشت‌ها را متوقف کرده است.

 

با توجه به این موضوع، ما در حال تغییر ساختار داخلی هستیم و به طور موقت برداشت از برنامه خود (موبایل و وب) را به حالت تعلیق در می‌آوریم. ما درک می‌کنیم که این موضوع چگونه بر مشتریان ما تأثیر گذاشته است و واقعاً از صبر شما در این ناراحتی قدردان هستیم.

 

پاتریشیا در بیانیه‌ای گفت:

ما به شما اطمینان می‌دهیم که برای تقویت تدابیر امنیتی خود تلاش می‌کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا