نرخ GT بیت کوین به پایین‌ترین حد خود رسید

بر اساس Google Trends، علاقه جهانی به واژه بیت کوین به کمترین میزان خود از اکتبر ۲۰۲۲ کاهش یافته است و تنها ۱۷ از ۱۰۰ را به ثبت رسانده است. علاقه فعال به این واژه از ژوئن ۲۰۲۲، زمانی که جستجو برای بیت کوین به امتیاز ۶۴ از ۱۰۰ رسید، کاهش یافت.

 

علاقه جهانی به جستجوی بیت کوین در کمتر از یک سال بیش از ۷۳ درصد کاهش میابد

همانطور که داده های اخیر Google Trends نشان می‌دهد، جستجوی بیت کوین به پایین‌ترین حد خود از اکتبر ۲۰۲۲ رسیده است. در هفته از ۵ تا ۱۱ ژوئن ۲۰۲۲، جستجوی بیت کوین به ۲۵ از ۱۰۰ رسید.

 

با این حال، در هفته بعد، از ۱۲ تا ۱۸ ژوئن ۲۰۲۲، جستجوی بیت کوین به امتیاز ۶۴ افزایش یافت. در کمتر از یک سال، جستجو بیش از ۷۳ درصد کاهش یافته است و در هفته ۲۸ می تا ۳ ژوئن ۲۰۲۳ به ۱۷ کاهش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا