اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار ماینینگ

کارگروه توسعه استاندارد استخراج کریپتو در روسیه

کارشناسان صنعت کریپتو یک کارگروه را برای پیش‌نویس استانداردی برای استخراج ارزهای دیجیتال با انرژی کارآمد و سودآور در روسیه تشکیل داده‌اند. هدف از این قوانین کمک به توسعه‌دهندگان و اپراتورهای مرکز داده است تا به سرمایه‌گذاران افزایش بازده بیشتری را ارائه دهند.

 

روسیه برای بهبود کارایی تاسیسات ماینینگ در سال ۲۰۲۳ آماده می‌شود

گروهی از متخصصان رمزارز با یکدیگر همکاری کرده اند تا استانداردی را ایجاد کنند که باید کارایی کلی استخراج و به ویژه استفاده از انرژی برای ضرب ارزهای دیجیتال را بهبود بخشد. مجموعه قوانین و رویه‌ها برای افزایش زمان کارکرد تجهیزات پردازش داده گران‌قیمت تحت بار بهینه طراحی می‌شوند که باید منجر به سودآوری بیشتر شود.

 

Bits.media این هفته گزارش داد:

این استاندارد که انتظار می‌رود در فوریه سال آینده برای تصویب منتشر شود، توسط اعضای انجمن اقتصاد رمزنگاری، هوش مصنوعی و بلاک چین (Racib)، بخش ارزهای رمزنگاری‌شده و سایر صنایع مرتبط آماده خواهد شد.

 

تصمیم برای ایجاد این کارگروه در یک اجلاس کریپتو که در مسکو برگزار شد، طی ارائه‌ای درباره موضوعی که توسط نمایندگان Racib، اپراتور مرکز داده استخراج Vekus Mining Development و یوری کودریاشوف، مدیر موسسه تحقیقاتی روسیه برای توسعه پایدار در ساخت و ساز ارائه شد، اعلام شد.

 

 

هدف اصلی این انجمن صحبت در مورد توسعه محیط دیجیتال و دارایی‌های مالی دیجیتال به طور کلی بود. شرکت‌کنندگان در مورد قانونی شدن ماینینگ در روسیه و سایر فعالیت‌های مرتبط با بلاکچین و ارزهای دیجیتال، معرفی ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و گسترش توکن سازی بحث کردند. در این نشست بر مسائل آموزشی و امنیتی نیز تاکید شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا