قرارداد بازسازی Greenidge با NYDIG

بر اساس اطلاعیه‌ای که روز سه‌شنبه منتشر شد، شرکت استخراج بیت کوین Greenidge Generation Holdings Inc یک قرارداد بازسازی با NYDIG انجام داده است. طبق قرارداد، NYDIG به میزان ۲.۸ اگزاهش در ثانیه (EH/s) از ظرفیت استخراج Greenidge را به دست خواهد آورد و Greenidge در ادامه قرارداد میزبانی با NYDIG برای همان ۲.۸ EH/s منعقد کرد.

 

شرکت Greenidge Generation با NYDIG وارد معامله شد، هیئت مدیره فعالانه در مورد پتانسیل و زمان تشکیل پرونده ورشکستگی داوطلبانه بحث می‌کند

ماینرهای بیت کوین در سال ۲۰۲۲ با مشکلات مالی مواجه شده اند، زیرا قیمت بیت کوین (BTC) به کمتر از هزینه تولید کاهش یافته است و سختی استخراج شبکه بسیار زیاد است. علاوه بر این، تعدادی از عملیات استخراج بیت کوین به هم پیوسته با نکول وام‌ها و ورشکستگی‌هایی سروکار داشته اند که باعث ایجاد سرایت در صنعت ماینینگ شده است. روز سه‌شنبه، Greenidge مستقر در نیویورک درباره قراردادی با NYDIG مذاکره کرد که مربوط به وامی به ارزش ۷۴ میلیون دلار است.

 

طی شش ماه گذشته، سهام گرینیج (GREE) 88.91 درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافته است. بر اساس داده های بازار GREE/USD، ۳۵.۵۸ درصد در ۳۰ روز گذشته از دست داده است. Greenidge می‌گوید که با NYDIG وارد یک معامله شده است و NYDIG به میزان ۲.۸ EH/s از ماشین‌های استخراج این شرکت را خریداری خواهد کرد. علاوه بر این، شرکت ماینینگ مستقر در نیویورک می‌گوید که قصد دارد با NYDIG یک قرارداد میزبانی منعقد کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا