انتشار گازهای گلخانه‌ای استخراج‌کنندگان کریپتو

در ۸ دسامبر ۲۰۲۲، سه سیاستمدار دموکرات از ماساچوست، اورگان و کالیفرنیا قوانینی را با هدف مبارزه با عملیات استخراج ارزهای دیجیتال انرژی‌بر معرفی کردند. لایحه ارائه شده توسط سناتور اد مارکی ادعا می‌کند که استخراج کریپتو شبکه را تحت فشار قرار می‌دهد و اهداف آب و هوایی ایالات متحده را تضعیف می‌کند.

 

۳ بوروکرات ایالات متحده معتقدند که استخراج‌کنندگان کریپتو باید انتشار کربن و ارزیابی‌های زیست محیطی را گزارش کنند

سناتورها Ed Markey ،Jeff Merkley و Jared Huffman لایحه‌ای ارائه کرده‌اند که مستلزم یک مطالعه بین سازمانی در مورد اثرات زیست‌محیطی و انرژی استخراج دارایی‌های کریپتو است. بیانیه مطبوعاتی مارکی در مورد قانون شفافیت زیست‌محیطی دارایی‌های کریپتویی جزئیاتی را ارائه می‌دهد که آژانس حفاظت از محیط‌زیست ایالات متحده (EPA) این مطالعه را هدایت خواهد کرد.

 

علاوه بر این، EPA فعالیت استخراج کریپتو در ایالات متحده را ارزیابی می‌کند و عملیات برای گزارش انتشار گازهای گلخانه‌ای GHG مورد نیاز است. جزئیات بیانیه مطبوعاتی، شرکت‌های استخراج کریپتو که باید انتشار گازهای گلخانه‌ای را گزارش کنند، عملیاتی هستند که بیش از ۵ مگاوات برق مصرف می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا