بزرگترین سقوط املاک و مستغلات تاکنون

رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر، هشدار داده است که بازار املاک و مستغلات در آستانه سقوط است که بدتر از بحران مالی سال ۲۰۰۸ خواهد بود. وی با اشاره به اینکه این بزرگترین سقوط تاکنون خواهد بود، وی تاکید کرد که بحران سال ۲۰۲۳ باعث می‌شود که بحران مالی جهانی هیچ چیز به نظر برسد.

 

بزرگترین سقوط املاک و مستغلات تاکنون

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار، پدر فقیر، هشدار دیگری درباره بازار املاک و مستغلات صادر کرده و اعلام کرده است که این بازار در آستانه بزرگترین سقوط است.

 

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

نویسنده مشهور معتقد است که سقوط سال ۲۰۲۳ بدتر از بحران مالی جهانی (GFC) در سال ۲۰۰۸ خواهد بود و به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند که با خرید طلا، نقره و بیت کوین از خود محافظت کنند.

 

او چهارشنبه در توییتی نوشت:

بزرگترین سقوط املاک و مستغلات سال ۲۰۰۸ GFC بود. سال ۲۰۲۳ باعث می شود که GFC 2008 شبیه هیچ چیز نباشد. در سال ۲۰۱۹، بازار برج‌های اداری در سانفرانسیسکو داغ بود. در سال ۲۰۲۳، همان ساختمان‌ها ۷۰ درصد از ارزش خود را از دست داده اند. طلا، نقره و بیت کوین تهیه کنید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا