اخبار جهان

Grayscale اولین ETF اروپایی را راه اندازی کرد

یکی از بزرگترین مدیران دارایی ارزهای دیجیتال جهان راه اندازی اولین ETF اروپایی خود را اعلام کرد که قرار است شاخص آینده مالی بلومبرگ Grayscale را دنبال کند و سرمایه گذاران را در معرض دارایی های دیجیتال، شرکت های مالی و فناوری قرار دهد.

انتظار می رود محصولات تازه وارد شده در بورس اوراق بهادار لندن (LSE)، بورس ایتالیا و Deutsche Borse Xetra عرضه شوند.

 

در ماه فوریه، Grayscale ETP خود را در ایالات متحده فهرست کرد و همان نوع قرار گرفتن در معرض را به سرمایه گذاران ایالات متحده ارائه داد. The Future of Finance Index شرکت‌هایی را که در سه بخش ارائه می‌شوند دنبال می‌کند: مبانی مالی، راه‌حل‌های فناوری و زیرساخت دارایی‌های دیجیتال.

 

مربوط

مدیر عامل FTX می گوید بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت آینده ای ندارد
«ستون» زیرساخت دارایی‌های دیجیتال شامل شرکت‌هایی است که در استخراج ارزهای دیجیتال، مدیریت انرژی و سایر فعالیت‌های مرتبط با اکوسیستم کریپتو دخیل هستند. راه حل های فناوری و بنیادهای مالی، ارائه دهندگان فناوری اقتصاد دیجیتال و موسسات مالی مانند مدیران دارایی و کارگزاری های دخیل در اقتصاد دیجیتال را ارائه می دهند.

اولین ETF اعلام شده با بلومبرگ بخشی از استراتژی توسعه Grayscale است زیرا این شرکت در حال کشف بازارهای جدید و ارائه بیشتر قرار گرفتن در معرض اقتصاد دیجیتال برای سرمایه گذاران است. افتتاح یک محصول جدید همچنین با افزایش تقاضای نهادی و خرده فروشی برای محصولات مرتبط با صنعت دارایی های دیجیتال مرتبط است.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا