Grayscale بازهم توسط SEC به چالش کشیده شد

Grayscale Investments، بزرگترین مدیر دارایی ارز دیجیتال بر اساس دارایی‌های تحت مدیریت، در ۱۷ می در رابطه با نظر دریافت شده از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اعلامیه‌ای ارائه کرد. طبق گفته SEC، فایل کوین دارایی کریپتویی به عنوان یک اوراق بهادار تحت قوانین اوراق بهادار فدرال واجد شرایط است. در نتیجه، تنظیم‌کننده اوراق بهادار درخواست کرده است که Grayscale بیانیه ثبت نام Filecoin Trust خود را پس بگیرد.

 

SEC فایل کوین را یک اوراق بهادار برچسب‌گذاری می‌کند

در سال ۲۰۲۳، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصمیمات قابل توجهی در مورد طبقه‌بندی دارایی‌های کریپتویی مختلف گرفت. نهاد نظارتی چندین دارایی مانند DASH ،ALGO ،LUNA ،UST و OMG را بر اساس تعریف آنها به عنوان اوراق بهادار یا سرمایه‌گذاری شناسایی کرد.

 

قابل ذکر است، DASH ،ALGO و OMG به صراحت در دادخواستی که Bittrex را هدف قرار داده بود، ذکر شد. با تمرکز بر filecoin (FIL)، آخرین پیشرفت از به‌روزرسانی Grayscale در بیانیه ثبت نام Grayscale Filecoin Trust ناشی می‌شود.

 

Grayscale فاش کرد که اخیراً در ۱۶ می نامه نظری از کارکنان SEC دریافت کرده اند که در آن بیان شده است دارایی زیربنایی FIL در اعتماد آنها از نظر قانونی به عنوان یک اوراق بهادار طبقه‌بندی شده است. در پاسخ، SEC از مدیر دارایی دیجیتال خواسته است که بیانیه ثبت نام Filecoin Trust را پس بگیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا