نظر مدیر عامل Grayscale درباره شکایت SEC

اگر صندوق نتواند به یک ETF بیت کوین تبدیل شود، Grayscale یک طرح پشتیبان برای تقویت GBTC دارد. مدیر عامل شرکت، مایکل سوننشاین روز دوشنبه به سرمایه‌گذاران گفت که Grayscale ممکن است پیشنهاد مناقصه ۲۰ درصدی را برای سهام GBTC در نظر بگیرد، اگر پیشنهاد آن برای تبدیل به یک ETF بیت کوین در نهایت شکست بخورد. در مصاحبه‌ای در همان روز، مدیر اجرایی همچنین در مورد سقوط FTX، بازار خرسی کریپتو و وضعیت بایننس اظهار نظر کرد.

 

تقویت GBTC

در گفتگو با CNBC، سوننشاین اذعان کرد که صنعت در حال گذراندن یک زمستان کریپتو است که در طرف دیگر قانون‌گذاری و ادغام بیشتری ایجاد می‌کند.

 

او گفت:

ما بارها و بارها دیده‌ایم که بازیگران بد از اکوسیستم حذف می‌شوند و رمزارزها هر بار که این نوع رویدادها را می‌بینیم انعطاف‌پذیرتر و حتی قوی‌تر ظاهر می‌شوند.

 

زمستان کریپتو برای بیت کوین تراست گری اسکیل (GBTC)، یک وسیله سرمایه‌گذاری محبوب برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین، سخت بوده است.

 

نه تنها ارزش دارایی بیت کوین آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، بلکه تنزیل بین قیمت بازار سهام GBTC و ارزش خالص دارایی شرکت بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته و به نزدیک به ۵۰ درصد رسیده است. به عبارت دیگر، در حالی که Grayscale دارای ۱۵.۴۲ دلار بیت کوین به ازای هر سهم است، این سهام در زمان نوشتن فقط ۷.۹۱ دلار معامله می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا